Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Grzałki akwariowe] Elite, Aqua Szut, Tetra, Jager, Fluval

Tu piszemy o konkretnym modelu sprzętu. Jak się u nas sprawuje, jak oceniamy opłacalność zakupu itp.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Zaku, była mowa o różnych produktach, nie tylko grzałkach ;) tak jak skaczacy napisał - wadliwy przewód nie jest winą złego zamontowania tylko złego zaprojektowania, albo użycia złych materiałów. Wiem jak sprawa wygląda bo zamawiamy różne rzeczy w Chinach, jak jest dobra kontrola jakości to cena produktu jest zdecydowanie wyższa od "masówki" tylko, że wtedy na dłuższą metę bardziej opłaca się to wyprodukować np na Węgrzech. Produkujesz coś w Chinach to w cenę produktu wliczasz duży odpad a i tak Ci się to opłaca bo masz marżę xxx% i ogólnie na spory plus wychodzisz.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

Z tego co wiem, żadna firma nie robi problemów z reklamacjami czasem tylko jest różnica czasu w odbiorze a wszystko jest spowodowane odległością do firmy/dystrybutora np. tetra zakupiona u Nas w sklepie i Elite zazwyczaj max 4 dni, Aquaszut z racji odległości do 1,5 tyg, i to samo Jager. Reklamacje uwzględniają wszystkie za wyjątkiem widocznego uszkodzenia mechanicznego tj. pęknięcia szkła, przecięty przewód. Zazwyczaj reklamacje załatwiane na zasadzie wymiany produktu na nowy egzemplarz.
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
rudolf
Posty: 482
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:37
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Elbląg
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: rudolf »

Niestety wszystkie grzałki z tzw. termostatem wewnętrznym, czyli wbudowamym w grzałkę, charakteryzują się pewną niedokładnością, wynika to z ich konstrukcji. Polecam się zapoznać http://etacar.put.poznan.pl:8443/konrad ... rzalki.htm
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: skaczacy »

chciałem tylko dopowiedzieć, że dostałem grzałkę eheim/jager z reklamacji, oczywiście uznali, wymienili na nową .... taką jak mają na półkach w sklepach obecnie :)
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
deddman1
Posty: 250
Rejestracja: 29 wrz 2010, 16:40
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 112RedRed160Saulosi
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: deddman1 »

ja moge tak powiedziec grzalka Jager 80W dolna sekcja "zalala" sie woda- mimo tego grzalka dalej dziala tylko przepalil sie drucik w zalanej sekscji-separacja od 230 V :D dla mnie bombowe rozwiazanie jak juz przepuscila wode. reklamacje uznano- zanioslem na 2 dni przed koncem gwarancji. przeklamanie 1stopien w gore. teraz tez mam jagera tyle ze 150W i ale szczelna rok uzytkuje
Skaczacy z opisu wynika ze trafiles na model wczesniejszy niz moj one prawie wszystkie sie "pocily" poznej starano sie to wyeliminowac, ale akurat moja byla w polowie dobra :) Teraz nie narzekam.
PS jakbys mial roznicowke to by ci nie wywalilo :\
DIY elektronika elektryka przezwajanie silników czyli zabawa drutami :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje”