Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

ZooBotanica 2012 - oficjalna relacja PodForAk

Opisujemy tutaj nasze osiągnięcia dotyczące popularyzowania akwarystyki w społeczeństwie. Zamieszczone są tu dyskusje i sprawozdania z akcji popularyzowania akwarystyki w szkołach i innych placówkach o charakterze społecznościowym.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

ZooBotanica 2012 - oficjalna relacja PodForAk

Post autor: Mirro »

Trzeba było poogarniać trochę spraw, które wynikły z naszej nieobecności. Zatem czas na oficjalną fotorelację z naszego pobytu we Wrocławiu :)

Wyruszyłem o 2:15 w nocy załadowaną po brzegi Alfą 147. Po drodze wstąpiłem jeszcze do Hermanowej po Daquida, a następnie do Jasła po Cichego. Po "załadowaniu" chłopaków i ich gratów, Alfa ugięła się boleśnie, jednak dzielnie ruszyła do przodu. Do Krakowa droga mijała nam fajnie, bo była ładna pogoda. Jednak wjazd na autostradę przywitał nas deszczem.

Obrazek

Niestety droga cały czas upływała nam w deszczu. Im bliżej celu, tym gorsza pogoda. Było coraz bardziej mokro i coraz bardziej zimno. Za oknem Alfy krajobraz nie nastrajał optymistycznie.

Obrazek

Jednak, gdy minęliśmy Katowice wiedzieliśmy, że cel naszej podróży jest już coraz bliżej.

Obrazek

W końcu dotarliśmy do Wrocławia, tylko teraz pytanie - gdzie jechać? W końcu byliśmy pierwszy raz we Wrocławiu.

Obrazek

Mapa jak cyganka - prawdę Ci powie :)

W końcu dojechaliśmy do Hali Stulecia

Obrazek

Mimo niesprzyjającej pogody humory dopisywały.

Obrazek

Jeszcze tylko przepustki....

Obrazek

Obrazek

.... i staliśmy się pełnoprawnymi wystawcami.

Hala była ogromna, jednak dość szybko odnaleźliśmy swoje miejsce.

Obrazek

WIęc zaczęliśmy rozładowywać Alfę. Przynieśliśmy wszystkie "graty" na miejsce naszego posterunku i odstaliśmy akwaria.
Sepher użyczył nam trzy zestawy nano LED firmy Diversa, a dzięki uprzejmości Szymona Zająca - przedstawiciela firmy Juwel użyczono nam zestawu Rekord 800.

Po weryfikacji tego co przywieźliśmy, zaczęły się prace nad aranżacjami. Daquid oraz Cichy natychmiast wzięli się do roboty.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ja postanowiłem tylko pomagać ;)

Obrazek

W tak zwanym międzyczasie ozdobiłem trochu nasze stoisko.

Obrazek

W końcu, po ogarnięciu nieco spraw organizacyjnych i kiedy już nie byłem potrzebny do pomocy, zająłem się aranżacją zestawu Startup 40 firmy Diversa.

Obrazek

Obrazek

A finalny efekt naszych prac był taki:
Rekord 800 firmy Juwel aranżowany przez Daquida:

Obrazek

Później Daquid i Cichy wpadli na pomysł zmiany tła, co się okazało bardzo dobrym pomysłem - ale o tym później ;) Tło zostało wykonane z białej dykty i podświetlone od dołu lampką LED. A oto efekt:

Obrazek

Nano LEDy firmy Diversa aranżowane przez Cichego:

Obrazek

oraz zestaw Startup 40 firmy Diversa, który pozwoliłem sobie zaaranżować:

Obrazek

Jest to niedokończona aranżacja. Niestety nie mam skończonej, ale akwarium uwiecznił Piotr K. z Definite Aquascape TV.

I tak upłyną pierwszy dzień (czwartek).

W piątek przybyli do nas inne podforaki. Przybył między innymi Crusta, który przywiózł ze sobą swoje krewetki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Później odbył się konkurs aranżacji nanoakwariów, którego organizatorem były Ogólnopolskie Forum Zbrojnikowe Pleco.com.pl oraz Wrocławskie Towarzystwo Akwarystyczne przy współpracy z Agencją Reklamową Wigor.
Chłopaki uwinęli się dość szybko z aranżacją.

Obrazek

Obrazek

Po czym udało osiągnąć się taki oto efekt:

Obrazek

Obrazek

Po wyklarowaniu wody, zbiornik nabrał swojego właściwego uroku:

Obrazek

Organizowane były również mistrzostwa krewetek, w których wziął udział nasz forumowy kolega Gekon, zajmując 3 miejsce. Niestety nie pamiętam w jakiej kategorii.
Oto krewetki kolegi:

Obrazek

Obrazek

W sobotę aranżacja w akwarium Rekrd 800 juwela zgłoszona została do konkursu na najciekawsze akwarium targów w kategorii hobbysta organizowany przez Agencję Reklamową WIGOR - to już piąta edycja, po czym sobota mijała dość spokojnie.... no może nie tak do końca spokojnie, gdyż w tym dniu było najwięcej ludzi. Na koniec dnia sprzedał się zestaw Startup 40 Diversy wraz z aranżacją, więc nasza wystawa stała się uboższa o jeden zbiornik.

I tak zaczął się kolejny dzień - niedziela - dzień sukcesów.
Pierwszą informacją był sukces naszego kolegi Gekona, o którym już pisałem.
Później - niesamowita radość. Okazało się, że aranżacja z akwarium Juwela zgłoszona do konkursu na najciekawsze akwarium targów zdobyła Grand Prix w kategorii hobbysta :) Było to dla nas olbrzymim zaskoczeniem a zarazem wielką radością - pierwszy raz na takiej imprezie i od razu taka nagroda - coś wspaniałego :D Życzę takich doświadczeń każdemu z Was :D Był to V Ogólnopolski Konkurs na Najciekawsze Akwarium Targów ZOO-Botanica 2012, a organizatorem była Agencja Reklamowa WIGOR. Nagród było sporo, a głównymi sponsorami byli Tropical oraz Tetra

Później odbyło się rozstrzygnięcie konkursu nano akwariów - konkurs polegajacy na aranżacji nano akwarium techniką dowolną organizowanym przez Ogólnopolskie Forum Zbrojnikowe Pleco.com.pl oraz Wrocławskie Towarzystwo Akwarystyczne przy współpracy z Agencją Reklamową Wigor, w którym udało się zdobyć 4 miejsce. Dostaliśmy nagrody upominkowe od firmy Tropical.

Podsumowanie
Miałem wiele obaw przed wyjazdem do Wrocławia. Była to pierwsza tego typu nasza wyprawa na tak dużą imprezę zoologiczną jaką była ZOO Botanica 2012. Zadowolenie nasze powiększyły sukcesy w konkursach, w których wzięliśmy udział. Owe sukcesy przekroczyły wszelkie nasze najśmielsze oczekiwania. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w takiej imprezie, ale nie było by to możliwe, gdyby nie osoby, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu, osoby, którym chciał bym w imieniu swoim oraz kolegów Daquida i Cichego serdecznie podziękować.

Na pierwszym miejscu chciał bym podziękować koledze Sepher z forum zbrojnikowego pleco.com.pl za zaproszenie na ZOO Botanicę 2012. Gdyby nie Damian, wogóle nie było by nas we Wrocławiu.

Nie mniejsze zasługi dla naszej wyprawy miał kolega Zdzisław z naszego forum. Wsparcie jakiego udzielił jest nieocenione. Wsparcie nie tylko rzeczowe czy finansowe, ale również duchowe, wsparcie dobrym słowem, które tak było nam potrzebne. Przekazanie kamieni i korzenia obrośniętego mchem było kluczem do odniesienia sukcesu w postaci wygranej w konkursie na najciekawsze akwarium targów. I choć nie jechał razem z nami, obecny był duchem :)

Również kolega Konrad (Crusta) miał w całej wyprawie swój czynny udział. Wypożyczył korzenie do ekspozycji oraz udostępnił krewetki o łącznej wartości takiej, że aż się za głowę złapałem + dodatkowo minerały oraz liście ketapangu. Ponadto Konrad osobiście przywiózł krewetki :)

Kolejnymi osobami bez których nie dali byśmy rady są: Marta (b@ndziork@), Robert (Łoren), Piotrek (Atio), Tomek (Torybcia), Jaromir (Jaro). Każdy przyczynił się aktywnie do wyjazdu wsparciem finansowym bądź rzeczowym w postaci użyczenia sprzętu oraz przekazania roślin.

Koledze Artur___ za przygotowanie plakatu, który wydrukowała Marta :)

Jeśli kogoś pominąłem, to bardzo przepraszam. Na pewno nie było to celowe.

Wystawa nie odbyła by się bez firm - organizatorów i wystawców.
Chciał bym w tym miejscu podziękować organizatorowi - Agencji Reklamowej WIGOR oraz współorganizatorom: Wrocławskiem Towarzystwu Akwarystycznemu oraz pleco.com.pl - Ogólnopolskie Forum Zbrojnikowe.
Chciał bym podziękować również sponsorom nagród, jakie udało nam się wygrać. Są to firmy Tropical oraz Tetra - głownym sponsorom. Bez niech nie było by nagród :)
Podziękowania też kieruję do firmy Diversa za użyczenie akwariów do zrobienia wystawy. Akwaria użyczone zostały za pośrednictwem kolegi Sepher, któremu w tym miejscu chcę podziękować po raz drugi ;)
No i nie może zabraknąć podziękowań dla firmy Juwel oraz jej przedstawiciela Szymona Zająca za użyczenie nam zestawu Rekord 800, w którym to znalazła się zwycięzka aranżacja.

Jeszcze raz wszystkim OGROMNIE DZIĘKUJĘ :serce:
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2012, 20:30 przez Mirro, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 1264
Rejestracja: 15 gru 2009, 0:39
Imię: Karol
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów
Akwarium: 33l, 43l OW, 72l
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:

Post autor: Cichy »

Mirro pisze:Rekord 800 firmy Juwel aranżowany przez Daquida
Pomyliłeś zdjęcia przy Rekordzie 800, jeszcze gdy miał czarne tło :)
Mirro pisze:Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w takiej imprezie, ale nie było by to możliwe, gdyby nie osoby, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu, osoby, którym chciał bym w imieniu swoim oraz kolegów Daquida i Cichego serdecznie podziękować.
Dołączam się do podziękowań! :) Bez Waszej pomocy nie byłoby mnie tam. Reprezentowanie forum na tak wspaniałej imprezie było dla mnie ogromnym zaszczytem. Mam nadzieję, że będę miał okazję dostąpić jeszcze podobnej przyjemności.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2012, 0:41 przez Cichy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Już wiem w jakiej kategorii Gekon zdobył 3 miejsce.
Mateusz Pilat z Podkarpackiego Forum akwarystycznego III miejsca w grupie krewetek Neocaridina.
Oczywiście gratulujemy i cieszymy się jak z każdego sukcesu kolejnego podforaka :)

P.S. Dzięki Zdzisław ;)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

I teraz kilka słów w imieniu grupy administrującej forum :P

Jak wiadomo nasze forum nie jest rządzone jednosobowo co czasem utrudnia podjęcie wielu decyzji, dobór osób do realizacji pomysłów jak i odpowiedzialności za nie. Przede wszystkim wydłuża bieg spraw. Dlatego podjęcie decyzji o udziale w targach nie było proste. Zapraszający nas pewnie byli nawet zniecierpliwieni. Wydaje się jednak, że system sprawdził się i w tym przypadku. Nasi przedstawiciele dostali 100% decyzyjności ale i odpowiedzialności. Nie zawiedli. Jesteśmy z nich (jako pozostali użytkownicy forum) na pewno bardzo dumni.

Zoobotanika 2012 powiększyła zatem katalog wydarzeń historycznych. Myślę, że sporo z nas żyła targami nawet nie mogąc samemu cokolwiek zrobić. Mam nadzieję, że bilans sumaryczny naszego udziału we Wrocławiu jest pozytywny zarówno dla nas jak i organizatorów bo że jakieś drobiazgi, zgrzyty i niedopracowania w międzyczasie wychodziły to każdy może być pewien. Zostawmy tylko te miłe wspomnienia w pamięci :)

Może nieco powtórzę podziękowania, ale tu jako przedstawiciel zielonych. Chciałbym złożyć serdecznie podziękowania wszystkim, którzy choć w najmniejszym stopniu przyczynili się do naszego udziału w targach i naszego sukcesu. Jako osoba która mało uczestniczyła w pracach i ustaleniach nie posiadam szczegółowej wiedzy a i pamięć już nie ta więc
proszę o wybaczenie jeżeli kogoś pominę, potraktuję "zbiorowo" - nie jest moim zamierzeniem pomijanie kogokolwiek lub umniejszanie jego udziału.

A więc w imieniu własnym i myślę że i użytkowników forum dziękujemy serdecznie
- Organizatorom targów za zaproszenie i późniejszą opiekę i wszelką pomoc na miejscu. Oczywiście głównym zasłużonym na tym polu był kol. sepher z forum pleco.com.pl. Zarówno kolega osobiście jak i pozostali organizatorzy stanęli na wysokości zadania i wszelkie zadania organizacyjne przeszły wyjątkowo gładko.
- Agencji Reklamowej WIGOR za doskonałą współpracę organizacyjną.
- Sponsorom za ich wkład finansowy i organizacyjny umożliwiający nie tylko nasz udział w imprezie ale i "podratowanie" wyposażeniem, którego drobne braki zawsze są odczuwalne. Jak wspomniano wcześniej szczególne podziękowania należą się firmie Diversa za większość zestawów. Szczególne brawa należą się też Panu (no, dobrze, znamy się a więc koledze) Szymonowi z firmy Juwel.pl za wyjątkową spersonalizowaną wobec naszego forum uczynność. Nagrody są zawsze miłe a więc i podziękowania dla firm Tetrai Tropical nie będą zapomniane.
- ekipie Podforaka któ¶ą zorganizował i obwiózł prywatnym autem Mirro. Nasi wybrańcy, obok Mirro, w nickach Cichy i Daquid godnie reprezentowali forum. Proponując wyjazd kolegom mieliśmy nadzieję, że "może coś będzie", ale efekt przeszedł chyba oczekiwania wszystkich.
- lokalnym, rzeszowskim organizatorom zbiórek sprzętu, zieleniny, wyjazdów, pomysłodawcom wielu akcji i zarazem darczyńcom. Było ich wielu, trudno mi jest ich wymienić każdego z osobna, ale na najwyższe uznanie zasługuje oczywiście działalność kol. zdzisława.
- dziękujemy darczyńcom i użyczającym sprzętu, ozdób, zielenieny, zwierzyny oraz zrzucającym się po koleżeńsku gotówką dla opłacenia kosztów przejazdu i części kosztów pobytu kolegów. Reklamówkę sprzętu użyczył Torybcia, ozdoby zapewnili zdzisław, crusta, cichy i daquid i inni, rośliny w dużych ilościach B@ndziork@, Łoren, Atio, wielu, wielu innych drobnych darczyńców, często wręcz nam nieznanych (rośliny pobrane podczas spotkania podforaków od "nieznanych sprawców" :D). Zwierzyny użyczyli głównie sami wystawiający, crusta, o ile wiem to sepher.
- Co do zrzutek finansowych to większość kolegów dotujących finansowo imprezę nie zrobiłą to dla reklamy swojej osoby; prawdopodobnie nie chciałaby aby publicznie pisać ani ich nicków ani jak głęboko sięgali w portfel więc to uszanuję. Zrzutka koleżeńska pozwoliła opłacić koszty podróży, nagłych zakupów i innych koniecznych wydatków.
- wszystkim miłym i życzliwym nam osobom poznanym podczas organizacji jak i na miejscu podczas targów,
- wszystkim głosującym na nasze dzieła,
- wszystkim innym, zwykle bezimiennym, którzy choćby w drobny sposób wpłynęli na nasz końcowy sukces,
- tym co kibicowali naszym na forum, dyskutowali, gratulowali - wprowadzali miłą, koleżeńską atmosferę zarówno na SB jak i w temacie o wyjeździe na targi. To wszystko tworzy specyficzny klimat naszego forum.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

Co można/wypada napisać o niepodważalnych osiągnięciach na Zoo Botanice 2012, zwłaszcza, gdy Mirek w swej relacji oficjalnej o wyczynach we Wrocławiu naszej skromnej reprezentacji „podforaków” – często używa słowa/zwrotu: dziękuję, dziękujemy :>
Mnie przychodzi na myśl tylko jedno – po trzykroć Wam, Wspaniali serdecznie dziękuję.
:serce: Dziękuję Cichy, daquid, Mirro – wszak jechaliście (wydawało mi się 8-) ) doświadczyć startu w poważnej imprezie akwarystycznej, a osiągnęliście tak wiele – to wręcz dla mnie wyczyn, choć znani jesteście z talentu i aranżacji swych. Miast frycowego, uczycie nas jak się wyczarowuje aranżacje (choć w środkach do ich realizacji przecież Was nie rozpieszczaliśmy), aranżacje konkursowe, które otrzymują wyróżnienia, a nawet wygrywają z licznymi i doświadczonymi uczestnikami targów .
Jestem przekonany, że zwierzątkom - sephera oraz crusty (Pana Crusty), który na miejscu zatroszczył się o stworzenie dobrych warunków dla nich - też było miło w Waszych zbiornikach.
:serce: Dziękuję, za dostarczone emocje, które jeszcze dziś nie całkiem opadły ze mnie . Jeszcze dziś w nocy Mirro, czytałem Twój nowy temat z wypiekami na licu – boć to już nie „przecieki” z Wrocka, lecz oficjalna relacja, potwierdzająca osiągnięcia Wasze :podziw: .
:serce: Dziękuję też za pokazanie innej bardzo skutecznej formy – uczestnictwa w targach i konkursach - popularyzującej nasze Forum, nie tylko wirtualnie. Wśród braci akwarystycznej, dzięki Waszym wyczynom we Wrocławiu, jesteśmy na pewno mniej anonimowi i bardziej rozpoznawalni. Wam przybyło znajomych, a też tuszę, że i userów nam przybędzie :D .

Na koniec napiszę tylko tyle, że tęsknię bardzo do spotkania z Wami i myślę, że nie jestem w tym odosobniony.

Z wyrazami szacunku
Zdzisław
Łoren
Posty: 2110
Rejestracja: 16 lis 2009, 14:24
Imię: Robert
Lokalizacja: Rzeszów -Krasne
Akwarium: 50L 500l start
Płeć:
Wiek: 53
Kontakt:

Post autor: Łoren »

ZooBotanica 2012 to jak sądzę taki przełomowy moment w dziejach naszego forum - wszyscy jesteśmy bogatsi o doświadczenia i sporą dawkę jakże pięknych emocji :) Ze swojej strony chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować naszej ekipie za wszystko czego dokonali , mając nadzieję że to dopiero początek "nowego rozdziału" naszego forum. Super :win:
Łoren akwarystyka to choroba postępująca:)
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

Ważny i szczęśliwy moment, dla wybranych nawet bardzo - rozdanie nagród i wyróżnień.
Tu na podium między innymi Mirro już z dyplomem :win: :

Obrazek

A na tym zdjęciu przemawiający Wódz naszej Zwycięskiej Drużyny:

Obrazek





Zdjęcia udostępnione za zgodą kolegi sepher :D
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Oj Panowie, skromni jesteście , o tych momentach w błysku fleszy nawet nie wspomnieliście, pozwolę sobie pogratulować zacięcia, pomysłowości, pasji i gustu i wyrazić moją dumę z przynależenia do społeczności jaką stanowią użytkownicy naszego forum, jednym słowem, jestem z Was dumna :mrgreen:
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Ja również gratuluję Wam Panowie ;)
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Jako dowód w sprawie, że wygraliśmy zamieszczam zdjęcie pamiątkowego dyplomu. Trzeba będzie go w ramki oprawić ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
daroo
Posty: 287
Rejestracja: 29 mar 2010, 21:27
Imię: Darek
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 240l,
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: daroo »

Ogromne GRATULACJE ....... :)
daroo
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Chłopcy- jestem ogromnie dumna z tego, jak PodForAk zaprezentował się na targach :) Bez Was nie byłoby to możliwe- dziękuję. Firmy i osoby, które dostrzegły potencjał naszego forum również bardzo przyczyniły się do tego sukcesu.
egzepoznan
Posty: 33
Rejestracja: 17 mar 2010, 6:41
Imię: Wojciech
Lokalizacja: Poznań
Akwarium: 140 L Black Water
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: egzepoznan »

Cichy, daquid, Mirro pozdrowienia od ekipy SAW , mamy nadzieję na kolejne spotkanie , a no i na koniec następnym razem Mirro polecisz na gaśnicy :P:D , fajnie było Was poznać i do zobaczenia w przyszłym roku :D
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2012, 7:00 przez egzepoznan, łącznie zmieniany 1 raz.
1+2 Ancistrus sp. + maluchy , 7 x L-104 , 2 x L-205 , 4 x L 201 , ok 20 x Neon czarny , ok 20 x Neon Inessa , 12 x Amano , 6 x Ancistrus L-183
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 1264
Rejestracja: 15 gru 2009, 0:39
Imię: Karol
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów
Akwarium: 33l, 43l OW, 72l
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:

Post autor: Cichy »

egzepoznan pisze: następnym razem Mirro polecisz na gaśnicy :P :D
I tak się zaprzyjaźnili z Panem Gaśnicą:)
Obrazek
Awatar użytkownika
KuMaK
Posty: 337
Rejestracja: 29 lis 2009, 11:41
Imię: Rafał Maciaszek
Lokalizacja: Warszawa, Konstancin
Płeć:
Wiek: 31
Kontakt:

Post autor: KuMaK »

Yo,

Kolejne już GRATULACJE z mojej strony dla Najlepszego Polskiego Forum Akwarystycznego :) !

Dobra robota i oby tak dalej, POWERA to Wy macie hehe ;)

Rafał
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2012, 10:32 przez KuMaK, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Rafał Maciaszek
[center]Kumak Wie Lepiej ![/center]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze akcje społecznościowe”