Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwarium Woytka

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AlexB47
Posty: 69
Rejestracja: 22 lis 2011, 20:33
Imię: Aleksander
Lokalizacja: Białystok/Supraśl
Akwarium: ogólne, BW
Płeć:
Wiek: 70
Kontakt:

Akwarium Woytka

Post autor: AlexB47 »

Akwarium Woytka

To tylko 2 minuty z materiału, który nakręciła Ania. Całość - ponad pół godziny. Warto było zobaczyć to na żywo


Temat nie spełnia regulaminowych wymagań, aby mógł być w galerii. Został przeniesiony do odpowiedniego działu. Dżoena
Ostatnio zmieniony 14 sty 2013, 9:24 przez AlexB47, łącznie zmieniany 1 raz.
W żadnej szkole nie uczą doświadczenia :(
woytek
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2012, 20:43
Imię: wojciech
Lokalizacja: Białystok-Kołłątaja
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: woytek »

Dane techniczne przedstawianego akwarium:
240/60/60cm sklejene czarnym silikonem z szkła 12mmOB
podłoże piasek rzeczny-gradacji już nie paietam.
filtrowanie zajmują sie dwie TETRY1200
oświetlenie 9 X 24w T5 zapalane cyklicznie po 3 szt..( 7-9 LED,9godz.3szt ,10godz.6szt,12godz. 9szt. i od 16godz. zjazd do dołu czyli od . 6szt.,18 godz.do 20 3szt. i od 20godz. do 21 tylko ledy podświetlajace tło skrzynkowe DIY przejście oświetlenia T5 i LED następuje płynnie ,sterowane jest przekaźnikiem)
tło DIY skrzynka o wymiarach obrysowych akwarium i głębokości 10cm, do jej budowy wykorzystałem konary,gałązki, korę palmy kokosowej i suchy trof
Roślinność jest bardzo skormna rośnie w nim tylo jedna amazonka i kilka kęp walinsyneri gigantei, na tafli pływa pistia,limnobium , kertopteris.
Ryby, cóż za dużo pisania więc podam w skrócie jak to sugerował pewien kolega : skalary rio nanay, 5 odmian ziemijadów i 10 odmian zbrojnikowatych, kirysnik czarnoplamy, miedziki(na wymarciu z 30szt. 6 jeszcze sie ukrywa ).
Parametrow zbyt wielu nie mierze tylko podstawowe PH6.6 GH12 KH7 tem 26-28C
Może o czymś zapomniałem lub świadomie nie napisałem ;zainteresowane osoby tematem proszę ew. o pytania
Do kuli nadają się tylko cukierki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Biotopy i aranżacje”