Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

pomoc a aranzacji iwaguami

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
wojtas87
Posty: 16
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:45
Imię: wojtek
Lokalizacja: chodzież
Płeć:

pomoc a aranzacji iwaguami

Post autor: wojtas87 »

Witam wszystkich. od pewnego czasu zastanawiam się nad stylem iwagumi. W akwarium będą neonki innesja ( ile sztuk na 160l). Mniej więcej tak to ma wyglądać. Jutro zamawiam i będę działać ale najpierw do zoologa spytać czy weźmie ode mnie skalary.
Albo ROTALA ROTUNDIFOLIA zamiast POGOSTEMON ERECTUS
Obrazek
<Usunięto nieaktywnego linka - zulix>

[ Komentarz dodany przez: Dżoena: 2013-03-14, 20:26 ]
Zapodałam temat do właściwego działu- Dżoena

Zarchiwizowano zdjęcie/a na serwerze forum - zulix
Ostatnio zmieniony 22 paź 2015, 21:25 przez wojtas87, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
MakuŚ
Posty: 92
Rejestracja: 02 cze 2012, 13:45
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Grodzisko
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: MakuŚ »

Hmm jeśli jest tu gdzieś pytanie, to chyba jest o to, którą roślinę wybrać ale to już sam raczej musisz zdecydować czy chcesz mieć w akwarium akcent czerwieni czy samą zieleń. Jeśli chodzi o mnie to wolę zieleń w akwarium, po prostu nie podobają mi się czerwone rośliny;), a jak gdzieś czytałem to czerwone rośliny mogą stać się punktem centralnym w akwarium :)

PS. Popraw temat, bo do takich pytań jest inny dział;)
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: MST »

Taka moja mała wskazówka co do trawnika - z praktyki ostrzegam, że łączenie bezpośrednio glośki z małym heńkiem kończyło się u mnie zarastaniem tego drugiego przez glośkę, a w skutek tego przy przycince wyciągając jedno - wydzierałem całe plechy drugiego.

Pomyśl zawczasu, jak rozdzielić i zapobiec przerastaniu się tych roślin na wzajem. ;)
Na początek wystartuj akwarium, a dopiero później wpuszczaj rybki (jak dojrzeje). ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Biotopy i aranżacje”