Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Ozonator Haiela HLO - ozonowanie wody w akwarium?

Dział wyłącznie dla reklam własnych sklepów, firm, hodowców, tj. mających "ofertę stałą". Tutaj prezentujemy ofertę sklepów (i odpowiadamy na ewentualne pytania).
Zachęcamy do zamieszczania informacji o ofercie, jej zmianie, atrakcyjnych cenach, promocjach... Opiniowanie firm w jakiejkolwiek formie w tym dziale jest zabronione.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
aquatika
Firma
Posty: 222
Rejestracja: 13 paź 2009, 19:53
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Ozonator Haiela HLO - ozonowanie wody w akwarium?

Post autor: aquatika »

Witam.
Są u nas 3 modele akwarystycznych ozonatorów:
Ozonator Hailea HLO 100 - Hailea
Ozonator HLO 300 - Hailea
Ozonator HLO 820A - Hailea
Obrazek

Opis producenta:
,- wysoka wydajność sterylizacji - 1.5 do 5 razy większa niż lamp UV, 300 do 3000 razy szybsza niż niż chlor, zbliżona do standardu sanitarnej sterylności
- szerokie zastosowanie - zabija zarodniki, wirusy i drobnoustroje. Dodatkowo utrzymuje wodę przejrzystą, świeżą, usuwa zapachy i rozkłada szkodliwe związki chemiczne.
- nie zmienia zawartości minerałów w wodzie

Ozonatory HLO-100 i HLO-300 posiadają pełną reguację zarówno czasu, jak i skuteczności ozonowania. Dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi można określić czas od 5 minut do 1,5 godziny. Lampki kontrolne pozwalają precyzyjnie ustawić wydajność ozonowania wody (w zakresach co 10%)."

Moje pytanie:
Czy ktoś używał tego typu urządzenia?
Czy ktoś używał tego w akwarium roślinnym? (W instrukcji jest podane ze można podać do akwarium roślinnego 150mg na 500l/h lub z rybami 250mg na 500l/h.
Ja osobiście używam ale w zbiornikach bez ryb przed wpuszczeniem nowych.
Pytam bo nie mam czasu na obszerniejsze testy.
Sklep ON-Line www.aquatika.pl
Sklep ON-Line www.karpiekoi.eu - oczko wodne
Stacjonarnie na Reymonta 12 w Rzeszowie
Czynne: Pn-Pt 9.00-17.30
Sob. 10.00-14.00
ODPOWIEDZ

Wróć do „Autoreklama sprzedaży komercyjnej”