Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

oświetlenie

Dział wyłącznie dla reklam własnych sklepów, firm, hodowców, tj. mających "ofertę stałą". Tutaj prezentujemy ofertę sklepów (i odpowiadamy na ewentualne pytania).
Zachęcamy do zamieszczania informacji o ofercie, jej zmianie, atrakcyjnych cenach, promocjach... Opiniowanie firm w jakiejkolwiek formie w tym dziale jest zabronione.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
EBR-LIGHT
Firma
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2009, 8:37
Lokalizacja: Rzeszów

oświetlenie

Post autor: EBR-LIGHT »

Witam.
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym oświetleniem jak również ostatnio zaczeliśmy się bawić oświetleniem akwarystycznym.
W swojej ofercie posiadamy stateczniki elektroniczne, magnetyczane, oprawki hermetyczne T5, T8, uchwyty T5, T8, świetlówki, l;ampy wyładowcze i wiele innych pomocnych akcesoriów.
Na naszej stronie www.ebr-light.com.pl można znaleźdz mapkę jak do nas trafić
Nasz adres:
35-231 Rzeszów
ul.Towarowa 12
Ostatnio zmieniony 04 sty 2010, 16:10 przez EBR-LIGHT, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Osobiście gorąco polecam zakupy w tym sklepie. Dlaczego?
Po pierwsze dostaniemy tam to, co chcemy. Jeżeli nie od ręki to na pewno na zamówienie. Kolejnym argumentem jest obsługa, z którą można swobodnie porozmawiać na temat oświetlenia. Dyskusja też wchodzi w grę ;).
Ostatnią, ale równie ważną sprawa jak poprzednie są ceny artykułów. Wątpię, by który kolwiek z akwarystów wyszedł stamtąd niezadowolony z zakupów w bardzo przystępnych cenach ;D. Ja pojechałem tylko po oprawki a wyszedłem ze statecznikiem i świetlówkami ;D

Chętnie będę wracać do tego sklepu nie tylko na zakupy - również na miłe rozmowy :)
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Autoreklama sprzedaży komercyjnej”