Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Skąd wiesz o forum?

Informacje dla "zaglądaczy", dla nowych użytkowników, dla sponsorów, sklepów i innych firm. Regulamin, charakterystyka forum, historia, FAQ, ....

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ

Skąd wiesz o forum Podforak?

Informacja bezpośrednia od znajomych
169
27%
Informacja bezpośrednia od obcych (np. w sklepie)
22
4%
Z ulotki reklamowej, plakatu, gadżetów, prasy itp.
19
3%
Sam znalazłem w google , katalogu stron itp.
309
49%
Z informacji reklamowej zamieszczonej na innym forum
31
5%
Było w sygnaturce u kogoś i zajrzałem z ciekawości
35
6%
W inny sposób
43
7%
 
Liczba głosów: 628

PeeN150
Posty: 19
Rejestracja: 30 paź 2013, 22:54
Imię: Piotr
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: PeeN150 »

Witajcie,
Ja już jakiś czas temu dołączyłem i nawet swoje akwarium pokazałem (choć póki co skromne) to również chętniej tutaj zaglądam niż do poprzedniego forum gdzie zrobiło się "dziwnie".
Cóż zawsze jest dobry czas aby coś zmienić w życiu :)

Pozdrawiam
Piotr
Awatar użytkownika
Dijx
Posty: 14
Rejestracja: 23 lut 2014, 21:37
Imię: Remik
Lokalizacja: Trójmiasto
Akwarium: 125l + 30l
Płeć:

Post autor: Dijx »

Dżoena pisze: Widzę, że z Trójmiasta jesteś- skąd dokładnie? Bywam w Gdyni ok. 2 razy w roku :)
Jestem akurat z Gdańska, i to akurat z jego krańca przeciwległego do Gdyni. Ale w Gdyni pracuje i można powiedzieć, że jest mi bliższa, niż Gdańsk; wręcz pluję sobie w brodę, że nie kupiłem mieszkania w Gdyni.
Ale tak w ogóle, to jestem z Krakowa - w Trójmieście mieszkam od 10 lat.
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

PeeN150, wierzę, że tutaj nie zrobi się "dziwnie"
Mam nadzieję, że będzie Ci z nami przyjemnie przesiadywać- pomimo odległości :)
Arreczeq
Posty: 760
Rejestracja: 16 maja 2013, 22:30
Imię: Arek
Lokalizacja: Wrocław
Akwarium: 1.1 kl :)
Płeć:
Wiek: 56

Post autor: Arreczeq »

Dijx pisze:
Tu od lat jest tak samo miło i wygląda, że się to nie zmieni ...]
I ADM nie dowala użytkownikom za błędy ortograficzne, interpunkcyjne i jeden Bóg wie za co jak ma to miejsce w Superszkiełku ;). Tu liczy się wiedza a nie gramatyka 8)
Też mieszkam na drugim końcu RP a czuje się tu jak w domu :sylwester:
Nic takiego 258 gal - w kierunku Hameryki South
http://images77.fotosik.pl/514/2f437038d6d62878.jpg będzie lepsze
RO za 100 zł to też RO tak jak Syrenka to też samochód z nazwy...

KCN - najlepsze źródło potasu
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Arreczeq pisze:I ADM nie dowala użytkownikom za błędy ortograficzne, interpunkcyjne i jeden Bóg wie za co
Osobiście nie widzę w tym najmniejszego sensu ;) Co takie postępowanie wnosi? Nic oprócz zniechęcenia i negatywnego nastawienia użytkowników. Przecież nasza pasja to tak na prawdę spędzanie wolnego czasu w taki a nie inny sposób. A kto ma ochotę przebywać z własnej, nieprzymuszonej woli w miejscu, gdzie ganią za wszystko?
Ogromnie mnie cieszy, że takie rzeczy są dostrzegane przez forumowiczów :)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Dzięki koledzy za miłe słowa i jeśli wydaje się być coś nie tak to prosimy zgłaszać. Zwykle nie zamiatamy pod dywan co można sprawdzić w stosownym dziale. Nie chcemy aby forum wyglądało dziwnie. Może czasem leci za dużo OT, ale uznaliśmy, że to taki element luzu czy humoru raczej łączy niż dzieli ludzi. Forum to nie encyklopedia aby wszędzie było na poważnie. Dzięki za ujawnienie się, przybycie i zapraszamy do wspólnego tworzenia forum.
Nawiasem mówiąc mieliście wiele cierpliwości.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez zulix, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
oldmike
Posty: 1139
Rejestracja: 21 mar 2012, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: oldmike »

Dijx pisze:Witam wszystkich.
Czytam i cenię Wasze forum od lat. Teraz przyszła pora się zarejestrować, bo straciłem forum, które od 10 lat traktowałem prawie jak dom (holenderskie.pl).

Tu od lat jest tak samo miło i wygląda, że się to nie zmieni a fakt, że mieszkam prawie na drugim końcu kraju nie powinien przeszkadzać ;]
Hejka.
Z tego co pamiętam jesteś żwirkowiec z przekonania. :mrgreen: Jeżeli dobrze pamiętam, to bardzo mnie to cieszy.
Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Arreczeq pisze:I ADM nie dowala użytkownikom za błędy ortograficzne, interpunkcyjne i
..... i za nielobbowanie "jedynych słusznych firm", gdyż forum nie jest sponsorowane, a tworzą go ludzie ;)

Dzięki za miłe słowa. Na pewno dodaje to ochoty do działania, której z braku czasu nieraz brakuje. Dzięki :)
Awatar użytkownika
Dijx
Posty: 14
Rejestracja: 23 lut 2014, 21:37
Imię: Remik
Lokalizacja: Trójmiasto
Akwarium: 125l + 30l
Płeć:

Post autor: Dijx »

oldmike pisze:
Dijx pisze:Witam wszystkich.
Czytam i cenię Wasze forum od lat. Teraz przyszła pora się zarejestrować, bo straciłem forum, które od 10 lat traktowałem prawie jak dom (holenderskie.pl).

Tu od lat jest tak samo miło i wygląda, że się to nie zmieni a fakt, że mieszkam prawie na drugim końcu kraju nie powinien przeszkadzać ;]
Hejka.
Z tego co pamiętam jesteś żwirkowiec z przekonania. :mrgreen: Jeżeli dobrze pamiętam, to bardzo mnie to cieszy.
Tak.
I wkrótce ponownie spotkamy się w tematach o potasie i paleniu stożków ;]
zulix pisze: Nawiasem mówiąc mieliście wiele cierpliwości.
Do pewnego momentu było nawet zabawnie, ale później Jego Wysokość zaczął tracić kontakt z rzeczywistością - możliwe, że rozpłynął się w nimbie własnej doskonałości albo coś w ten deseń.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Tak czy siak witamy. Jak widzę niektóre tematy nabędą nowej siły napędowej :)
Jako chemika mnie to cieszy bo muszę się jeszcze wiele nauczyć.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
dawid781
Posty: 70
Rejestracja: 05 mar 2014, 21:29
Imię: Dawid
Lokalizacja: Leżajsk
Akwarium: 34L
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: dawid781 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Przygodę z tym forum zacząłem kilka dni temu z uwagi na chęć zebrania potrzebnych informacji do założenia swojego pierwszego akwarium :D
Od jutra zaczynam kompletowanie wszystkiego zaczynam od małego ok 40l akwarium, myślę że jak na początek powinno być a w miarę nabycia większej wiedzy i doświadczenia będzie w przyszłości coś większego ;)
Awatar użytkownika
kosteczka
Posty: 1957
Rejestracja: 09 sty 2013, 22:23
Imię: Kasia
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kosteczka »

dawid781 Witamy serdecznie. Rozgość się i pytaj ;)
Pozdrawiam - Kaśka
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

dawid781 pisze: Od jutra zaczynam kompletowanie wszystkiego zaczynam od małego ok 40l akwarium, myślę że jak na początek powinno być a w miarę nabycia większej wiedzy i doświadczenia będzie w przyszłości coś większego ;)
Łatwiej jest od drugiej strony tj. od większego baniaka, ale wiadomo, że koszty są większe i mało kto chce ryzykować gotówką. Mam nadzieje, że ci się nie znudzi szczególnie, że mam korzenie w twojej okolicy :)
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
dawid781
Posty: 70
Rejestracja: 05 mar 2014, 21:29
Imię: Dawid
Lokalizacja: Leżajsk
Akwarium: 34L
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: dawid781 »

zulix pisze:ale wiadomo, że koszty są większe
Dokładnie w tym problem ;)
Myślę że na razie uda mi się z pomocą forumowiczów oraz wiedzy tu zawartej stworzyć coś fajnego.
A w przyszłości wraz z rozwojem nowego zainteresowania będzie coś większego, jak czas i fundusze pozwolą :mrgreen:
dezerter
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2014, 18:51
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Radziejów
Płeć:

Post autor: dezerter »

Mam na imię Mariusz,witam wszystkich serdecznie myślę,że z Waszą pomocą będzie mi łatwiej zajmować się tym hobby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tu pierwszy raz? Koniecznie zajrzyj.”