Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Libra

Oświetlenie akwarystyczne

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Libra

Post autor: fish74 »

http://www.libra-zoolamp.com.pl/ bardzo bogata oferta - dobre ceny.Co ważne mają biuro handlowe w Rzeszowie http://www.libra.com.pl/index.php?optio ... 7&Itemid=3 i tu można odebrać zamówiony towar bez dodatkowych kosztów.Dostawa do Rzeszowa jest w każdy piątek ( tak mi powiedziano w oddziale Nowy Sącz gdzie odbierałem zamówiony towar.Mają m.in. poszukiwane Aquarelki Philipsa.A jeszcze jedno - jeżeli czegoś nie ma w ofercie pytać bo jeżeli jest w ofercie producenta to sprowadzą!
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

Niby mają to biuro, raz sie nawet tam wybrałem, ale go nie znalazłem :)
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Mają i ja znalazłem, ale żeby ceny były rewelacyjne to nie powiem. W innym znanym nam sklepie dostałem stateczniki taniej i szybciej.
Oczywiście obsługa sklepu miła, ale jak ja jeszcze kupowałem to był problem z kupnem bez faktury "na firmę"
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Philips Aquarelle - 23 pln
TL-D 90 de Luxe Pro /965 (T8) - 17,86 pln
statecznik 1\18w - niecałe 10 pln
wydaje mi się nieźle , no i odpada wysyłka...
Awatar użytkownika
truteen
Posty: 315
Rejestracja: 16 lis 2009, 23:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Już Zaczernie
Akwarium: 112 reaktywacja
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: truteen »

jeżeli to statecznik elektroniczny 18/36 VSchwabe to ja w "zaprzyjaźnionej" dałem 3 dyszki za taki statecznik do T8 więc chyba nieźle kupiłeś

a tak w ogóle koledzy to można by większym rzutem kupować np. tę elektrykę i może by co cenę zbił...
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Nie no chciałbym elektroniczny za 10 pln!! Magnetyczny , który jest porażką - grzeje się tak mocno że aż farba śmierdzi, nadaje się tylko do kosza!
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Odświeżę nieco temat.
Być może ktoś ma problemy ze zdobyciem świetlówek philips aquarelle ( cenione i poszukiwane )Otóż w Librazoo mają na stanie i pewnie można by zamówić z odbiorem w Rzeszowie.Ja odbierałem w Nowym Sączu - t8 / 18w cena 23 pln.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”