Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

30/stka na 30/stkę

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
VeJeK
Posty: 873
Rejestracja: 06 mar 2014, 20:21
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30L+31,5L :)
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: VeJeK »

Fajne fajne :) Masz rękę do aranżacji :)
Gratuluje :) Jak możesz za tydzień napisz jak współpracują CPO + krewetki :)
Miałem taki zamiar żeby połączyć jedno i drugie ,ale tylko na planach się skończyło :(
Awatar użytkownika
VeJeK
Posty: 873
Rejestracja: 06 mar 2014, 20:21
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30L+31,5L :)
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: VeJeK »

I jak sie sprawują raczki z krewetkami ?
Nie dochodzi do bójek ? zjadania krewetek ?
Awatar użytkownika
pelasia4444
Posty: 110
Rejestracja: 03 sie 2013, 19:34
Imię: Betty
Lokalizacja: Podkarpacie/Krosno/Zręcin
Akwarium: 30 l i 126 l
Płeć:

Post autor: pelasia4444 »

Jest super. Ani razu nie zauważyłam agresji raczków wobec kreweci. Raz raczek dojadał krewetkę która zdechła, ale nie atakują wogóle. Tylko jak je kupowałam to sprzedawca mi powiedział, że niektórzy świadomie, niektórzy nieświadomie sprzedają raczki cpo które nimi nie są. Są ponoć takie raczki bardzo podobne do cpo, które potem rosną trochę większe i jest to taka odmiana co atakuje rybki krewetki, niszczy roślinki.

Po za tym już znalazłam 2 "duszki" rakowe więc chyba jest im u mnie dobrze. Czekam teraz aż weźmie je na amory.
Awatar użytkownika
VeJeK
Posty: 873
Rejestracja: 06 mar 2014, 20:21
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30L+31,5L :)
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: VeJeK »

Noooooo to super :)
Dziękuje bardzo za opinie ! :)
Jak wpadnie mi trochę gotówki do ręki to kupie pewnie parkę raczków lub 1+2 Którą opcje polecasz ?
I Jeszcze jedno pytanie mam ,możesz mi (nawet na Pw) podać namiary na osobę od której kupiłaś raczki ? I czy ta osoba mieszka może w Rzeszowie ? Wole mieć raczki ze sprawdzonego źródła :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krewetkaria”