Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Sanok] Akwarystyka Majster

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marilyn16
Posty: 132
Rejestracja: 10 lis 2011, 21:52
Imię: Marek
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 180
Płeć:
Wiek: 36

[Sanok] Akwarystyka Majster

Post autor: marilyn16 »

W Sanoku w Majstrze akwaria już zalali. Jest chyba 30 dużych baniaków, które są jeszcze podzielone na komory więc będzie około 90 zbiorników. Ciekawe jak to będzie wyglądać bo zapowiada się bardzo dobrze.

Wydzielone z tematu o innym oddziale sklepu - zulix
Ostatnio zmieniony 27 lut 2014, 15:44 przez marilyn16, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fitoro
Posty: 340
Rejestracja: 07 mar 2010, 20:14
Imię: Marek
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 450 towarzyskie
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: fitoro »

o witam z sanoka i to mój imiennik hehe....co do majstra to szału nie ma z rybami ale zobaczymy jak skończą ....
Everybody Lies !
Awatar użytkownika
marilyn16
Posty: 132
Rejestracja: 10 lis 2011, 21:52
Imię: Marek
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 180
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: marilyn16 »

Witam Marka z Sanoka :D Byłem w niedzielę i rzeczywiście szału nie było z rybami (choroby w akwariach). Ale zobaczymy jak się to rozwinie. Ja raczej liczę na niższe ceny produktów akwarystycznych, a nie zwierząt. Chociaż pewnie się przeliczę...
Awatar użytkownika
robert74
Posty: 47
Rejestracja: 10 wrz 2010, 16:05
Imię: Robert
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 240
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: robert74 »

Byłem kilka razy ,ceny mają bardzo dobre.Pokarmy dużo tańsze niż w pozostałych sklepach zoologicznych wSanoku.Akwaria średnio mi sie podobają (oczojeb... żwirki)
Life fast,die last.
Awatar użytkownika
robert74
Posty: 47
Rejestracja: 10 wrz 2010, 16:05
Imię: Robert
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 240
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: robert74 »

Akwaria brudne,ryby w niektórych z nich chore.Akwaria wystawowe wyglądają jakby projektował je 3 latek.Zamki,czaszki ,sztuczne roślinki itp.O doborze ryb nie wspomnę.Pozostałe zwierzęta też nie mają lepiej,opiekunowie nie mają zielonego pojęcia o akwarystyce ,terrarystyce .Jak budowali akwarium wystawowe zapytałem "projektanta " :
-czy tu będzie Malawi?
-nieeeee. tu będą pyszczaki.
Doszły mnie też słuchy co robią z chorymi zwierzętami,powiem krótko ... szok!!!
Nigdy nic u nich nie kupiłem i nie kupię.
Life fast,die last.
Awatar użytkownika
marilyn16
Posty: 132
Rejestracja: 10 lis 2011, 21:52
Imię: Marek
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 180
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: marilyn16 »

Obrazek



Oto co ukazało się moim oczom podczas wyprawy do Majstra. Również w widocznej na zdjęciu kosteczce 10x10x10 pływa bojownik tylko, że do góry brzuchem ;/ Obsługa stoiska zoologicznego nie ma zielonego pojęcia o akwarystyce i trzymają niesamowity syf w akwariach. Byłem również świadkiem jak piranie obgryzały ranną płaszczkę. Choróbska w akwariach to chleb powszedni, a kwarantanna... "co to jest kwarantanna?"
Awatar użytkownika
fitoro
Posty: 340
Rejestracja: 07 mar 2010, 20:14
Imię: Marek
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 450 towarzyskie
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: fitoro »

zgadzam się z wami panowie. na początku jeszcze jako-tako ale teraz to już bardzo słabo. niestety jak nie było tak nie ma w miarę chociaż trochę profesjonalnego sklepu w sanoku a szkoda :(
Everybody Lies !
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 862
Rejestracja: 26 cze 2013, 7:06
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 10L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: motylek »

Sklepów w pełni profesjonalnych to jest jak na lekarstwo i to wszędzie. Dla początkującego akwarysty raczej zawsze okazuje się iż zostaje naciągnięty przez sprzedawcę pseudo sklepu akwarystycznego. Jedyną alternatywą są fora, kluby itp, ale niestety nie każdy ma czas śledzić wszystko na bierząco, a taki zaufany pan "Henio" w przyzwoitym sklepie byłby całkiem na miejscu - ale i sprzedawcy nawet jak coś wiedzą więcej od kupującego, nie zawsze chcą się tym dzielić z klientem: "a kup se to badziewie to przyjdziesz po następne, a ja zarobię " ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”