Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Problem w komputerowej przegladarce

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 1665
Rejestracja: 19 sty 2013, 17:47
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Wiatr wieje
Płeć:

Problem w komputerowej przegladarce

Post autor: Inc0 »

Potrzebuje pomocy od szpeców komputerowych. otóz przyplatało mi sie takie cos: podoweb wrzuca mi to miliony doprowadzajacych do szłu okienek pełnych reklam w przegladarce, mało, samo otwiera jakis strony z kosmosu! nie wiem jak sie tego pozbyc kazda próba deinstalacji kończy sie komunikatem ze plik jest w uzyciu przez inny program awast sobie nie radzi z tym ani żadene cud "sprzataczki z internetu" co to miały to zjeść na śniadanie, jak nie znajde na to metody żeby załatwić to coś w cywilizowany sposób czeka mnie ostatni akt desperacji.. FORMAT C
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
VeJeK
Posty: 873
Rejestracja: 06 mar 2014, 20:21
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30L+31,5L :)
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: VeJeK »

Usuń avasta i zainstaluj Antywirus Eset :)
Usuń przeglądarkę i wszystkie jej dane ,zainstaluj jeszcze raz i zainstaluj sobie (jak masz mozille) ABP :)
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

VeJeK pisze:Usuń przeglądarkę i wszystkie jej dane ,zainstaluj jeszcze raz i zainstaluj sobie (jak masz mozille) ABP
To nic nie da. Wirus siedzi w systemie. Niestety ciężko jest coś takiego wyplenić, ale Eset mógł by coś zdziałać. Oczywiście piszę o wersji legalnej. Pamiętajmy, że nakłanianie do piractwa też jest nie zgodne z prawem.
Jeśli nie masz Eseta lub nie chcesz go kupować, to darmowym i dobrym antywirusem z ochroną "syfu" z internetu jest Kingsoft Antivirus. Jest o wiele lepszy od avasta. A oczywiście avasta wywal.
Ewentualnie skorzystaj z poradników w google jak usunąć podoweb.
Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 1665
Rejestracja: 19 sty 2013, 17:47
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Wiatr wieje
Płeć:

Post autor: Inc0 »

porada kolegi comatose była skuteczna dzieki wszystkim za okazana pomoc i zainteresowanie.
Awatar użytkownika
VeJeK
Posty: 873
Rejestracja: 06 mar 2014, 20:21
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30L+31,5L :)
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: VeJeK »

Ja jeszcze pozwolę sobie napisać do mirro :)
Nikt tu nikogo nie nakłania do piractwa ,Eset ściąga się z oficjalnej strony eset'u i jest to darmowe :)
Na Facebooku jest oficjalny profil eset gdzie eset sam udostępnia klucze aktywacyjne które aktywują ich produkt całkowicie legalnie i darmowo :) Czasami klucze aktywują na okres 10 dni a czasami i nawet 4 mies :)
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Jeżeli chodzi o eseta, to do jednorazowego przeskanowania zawsze można użyć ich darmowego ESET Online Scanner.
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”