Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Muszlowce

Nasze doświadczenia z konkretnymi gatunkami ryb, tu również pytamy o obsadę.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 862
Rejestracja: 26 cze 2013, 7:06
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 10L
Płeć:
Wiek: 43

Muszlowce

Post autor: motylek »

Gdzie w Mielcu można dostać muszlowce krótkie lub wielopręgie? Chcę kupić parkę do" mini tangi ".
Awatar użytkownika
K2
Administracja
Posty: 3445
Rejestracja: 28 cze 2011, 7:53
Imię: Rafał
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 240Skalarium/40
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: K2 »

Chyba będziesz miał z tym problem. W tym tygodniu po towar będą jechać właściciele zoologa ze Starówki, tego koło banku. Idź i zapytaj, nie powinno być problemu. Tylko idź tam dziś lub najpóźniej jutro.
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 862
Rejestracja: 26 cze 2013, 7:06
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 10L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: motylek »

Ok.Dzięki. Może ktoś ma na sprzedaż i się odezwie.Nie spieszy mi się aż tak bardzo.

[ Dodano: 2014-10-14, 12:14 ]
Dzwoniłem do nich i lipa. Nie jadą na giełdę przez najbliższe 2 tyg, a tych rybek raczej nie sprowadzają, no chyba, że będę bardzo nudził ;)
Awatar użytkownika
K2
Administracja
Posty: 3445
Rejestracja: 28 cze 2011, 7:53
Imię: Rafał
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 240Skalarium/40
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: K2 »

Łukasz, to zapytaj w zoologu obok ZUSu. Tylko musisz dokładnie powiedzieć gościowi co chcesz i myślę, że przywiezie.
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 862
Rejestracja: 26 cze 2013, 7:06
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 10L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: motylek »

Rafałku powiem Ci tak - ten gość obok ZUSu to może i przywiezie, ale jak raz widziałem jak odławiał dla jednego klienta rybcie to płakać mi się chciało (sam nie wiem czy ze śmiechu czy z rozpaczy). Nie potrafił odróżnić Saulosi od Yelowek. Nie chcę ryb od kogoś kto płci ne rozróżni bo mi zależy na parce muszlowców, a boję się że takiemu sprzedawcy wcisną byle gó...no. Muszę pogadać z Darkiem B. z Kubu Akwarystów przy Biernackiego. Jutro do niego podjadę.
Awatar użytkownika
K2
Administracja
Posty: 3445
Rejestracja: 28 cze 2011, 7:53
Imię: Rafał
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 240Skalarium/40
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: K2 »

U Niego dawno już muszlowców nie widziałem. Byłem tam z 2 tygodnie do tyłu, ale nic nie mówił o wyjeździe po towar. Może akurat trafisz i Ci przywiezie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryby w akwarium”