Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwarium ZOO Łódź

Reportaże co się dzieje w akwarystyce: prezentacje ogrodów zoologicznych i botanicznych, oceanariów, relacje ze spotkań, warsztatów, konferencji, informacje o targach, imprezach, konkursach organizowanych przez firmy komercyjne, inne fora i stowarzyszenia...

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Akwarium ZOO Łódź

Post autor: SDD »

W sierpniu byłem w Łódzkim ZOO, poniżej zamieszczam kilka fotek z akwarium:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jakość co najwyżej średnia, ale myślę, że da się coś zobaczyć ;)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
K2
Administracja
Posty: 3437
Rejestracja: 28 cze 2011, 7:53
Imię: Rafał
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 240Skalarium/40
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: K2 »

bardzo ładnie utrzymane baniaczki :)
Awatar użytkownika
duch amazonski
Posty: 1932
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:44
Imię: Darek
Lokalizacja: LUBLIN
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: duch amazonski »

Baniaczki ładne, tylko szkoda,ze niedoświetlone, prawie nic nie widać, ( wiem, ze w zoo nie da sie podłaczyc profesjonalnego oswietlenia bo turysta chce sobie pyknac fotke :P)
Prawdziwy mężczyzna płacze tylko wtedy, gdy szampon szczypie w oczka.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

duch amazonski pisze:wiem, ze w zoo nie da sie podłaczyc profesjonalnego oswietlenia bo turysta chce sobie pyknac fotke
Raczej więcej światła = więcej problemów z opieką = więcej ludzi do pielęgnacji, wyższe koszty... więc komu to potrzebne. Parafrazując polityków "Ciemny lud (turystów) i tak to kupi".
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Wrażenie niedoświetlenia może potęgować, to że zdjęcia robione są zwykłą kompaktówką. Przez co, żeby wyszły jako takie trzeba mocno szarpać parametrami.

Ogólnie to bardzo lubię to miejsce, co roku gdy jestem u rodziny, odwiedzam Łódzkie ZOO. Głównym obiektem do oglądania oczywiście jest akwarium ;)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia/ciekawe miejsca w Polsce i za granicą ”