Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Tęczanki Neonowe i Neoni Innesa ,ile sztuk ?

Nasze doświadczenia z konkretnymi gatunkami ryb, tu również pytamy o obsadę.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Administracyjnie
Kulturalna dyskusja nie polega na klęciu a taką należy publicznie prowadzić w publicznym miejscu. Już pisaliśmy, że się nam to nie podoba. Łamie to też regulamin i ponawiamy prośbę o zaniechania tego typu wypowiedzi gdyż inaczej będziemy musieli skorzystać z możliwości administracyjnych do ograniczenia takowych.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Grehu
Posty: 21
Rejestracja: 10 paź 2015, 19:24
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Kraków, Warszawa
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Grehu »

Osobiście nie wyobrażam sobie trzymać stada 30 tęczanek w 160 litrach. Może do 300 litrów bym je wpuścił, ale aż takie przerybienie robić?
A tak w ogóle po co łaczyć ryby pochodzace z innych biotopów i majace inne wymagania. Na przykład zakresy temperatur. Neonek innesa ma 20 - 24, a tęczanka 24 - 28. Mi w tym momencie już się czerwona lampka zapala.
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Panie i panowie odpuśćmy sobie już ten temat. Kolega jak widać nie zrozumie póki nie zamęczy ryb, a możliwe że i po fakcie nadal nie. Albo po prostu robi sobie z nas jaja czerpiąc z tego wątpliwą przyjemność. Tak czy siak szkoda strzępić język, a jeśli drugi kolega zechce zapytać jeszcze o coś w temacie z przyjemnością pomogę wedle własnej wiedzy.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Temat zamykam bo pewne posty uznaję wręcz za prowokacyjne.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Zablokowany

Wróć do „Ryby w akwarium”