Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

ZooPati - wiosenna akcja promocyjna

Dział wyłącznie dla reklam własnych sklepów, firm, hodowców, tj. mających "ofertę stałą". Tutaj prezentujemy ofertę sklepów (i odpowiadamy na ewentualne pytania).
Zachęcamy do zamieszczania informacji o ofercie, jej zmianie, atrakcyjnych cenach, promocjach... Opiniowanie firm w jakiejkolwiek formie w tym dziale jest zabronione.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

ZooPati - wiosenna akcja promocyjna

Post autor: zulix »

Z uwagi, że Zoo Pati podarowało forum ryby do akwarium w szkole w Lubaczowie czuję się w obowiązku nieco zareklamować hodowlę. W późniejszym czasie liczę, że właściciel założy konto na forum i będzie sam to robił. Na początek współpracy z forum mam dość interesującą (jak myślę) ofertę skierowaną do nas. Mam nadzieję, że co jakiś czas będziemy dostawać takie promocyjne oferty dla użytkowników forum.

Akcja w obecnym kształcie będzie trwać od 1 do 17 maja (lub wyprzedaży rybencji).

Promocja obejmuje:
- Neon innessa przy zakupie min 100 szt. cena za szt. 1 pln,
- Kirys spiżowy po 2 pln bez względu na ilosć,
- Brzanka titeya po 2 pln bez względu na ilość,
- Miedzik obrzeżony po 2 pln bez względu na ilość,
- Razbora klinowa po 2 pln, lub przy zakupie min. 100 szt. - 1,50 pln,
- Skalar(czarny marmurek, srebrny pasiak, złoty) po 2 pln za sztukę,
- Bystrzyk Cytrynowy 2 pln za sztukę.

Oczywiście można też kupić w normalnych cenach pozostałe ryby. Myślę, że jak się przedstawimy, że z forum to cena może się nieco odchudzić (:nieco" znaczy "nieco" - na cuda cenowe nie liczmy - te będą w ewentualnych promocjach). Wszystkich rybek będących w hodowli chyba nie wymienię bo i gatunki zmieniają się w czasie ale na pewno by były od zaraz:
- Czarny neon,
- czerwony neon,
- fantom czarny,
- tetra cesarska,
- żałobniczka,
- glonojady (albinosy, weloniaste),
- barwniaki czerwonobrzuche,
- mieczyki,
- gupiki,
- platki,
- brzanki mszyste, różowe
- paletki.
Gdy byłem "na hodowli" to nie było szczególnego nastawienia na gupiki, platki, czy mieczyki więc nie szukałbym tu specjalnych odmian (np. g.moskiewskich) ale można sobie wybrać jakiś ładny miks. Paletek było kilka odmian, ale się na nich nie znam więc nie powiem jakich. Ponieważ nic więcej nie wiem w kwestii ryb i cen prosiłbym ewentualnie pytać się u źródła.
Na miejscu jest minimalny sklepik akwarystyczny w którym można kupić bardzo podstawowe produkty oraz rośliny i rybki "obce" (nie rozmnażane w hodowli).

Po ryby można przyjechać osobiście do hodowli po telefonicznym dogadaniu, zrobić wspólne zakupy - zrzucić na paliwo i pojechać po ryby w kilku chłopa ewentualnie czekać aż ktoś z Mielca przyjedzie do nas. Czasem nawet do Rzeszowa przyjeżdża właściciel.
==================
ZooPati, Hodowla ryb akwariowych - Sklep, Rzędzianowice 192 A
zoopati@interia.pl, tel. 600119458
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
tydraniu
Posty: 86
Rejestracja: 20 lis 2015, 7:45
Imię: Damian
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 160L Malawi
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: tydraniu »

Aktualna oferta, którą dostałem w odpowiedzi na maila z paroma pytaniami

Skalar czarny marmurek

Skalar srebrny pasiak

Skalar złoty

Neon czarny

Neon innessa

Neon czerwony

Brzanka Titeya

Żałobniczka

Razbora klinowa

Bystrzyk Cytrynowy

Miedzik Obrzeżony

Kirys spiżowy

Barwniak Czerwonobrzuchy

Bystrzyk fantom

Glonojad

Glonojad weloniasty

Mieczyk

Gupik

Paletka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Autoreklama sprzedaży komercyjnej”