Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

pokrywa spienione pcv lub aluminium

Wszystko co potraficie zrobić sami, aby odciążyć budżet. Pomysły, rysunki, fotorelacje...

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Brzosti1989
Posty: 215
Rejestracja: 10 mar 2010, 12:18
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 34

pokrywa spienione pcv lub aluminium

Post autor: Brzosti1989 »

Witam

Gdzie mogę w Dębicy/Rzeszowie kupić materiały na budowę pokrywy?

ewentualnie znacie jakiś tani sklep w internecie gdzie kupie w miarę tanio pcv docięte na odpowiedni wymiar ?

inna sprawa czy to się opłaca gdyż po skontaktowaniu się z jednym sklepem z alledrogo za docinanie na odpowiednie kawałki policzyli mi takie pieniądze że kupując stateczniki świetlówki i inne duperele wyszło drożej niż za aluminiową z allegro
50x30x38 38x22x28 30x30x35
Awatar użytkownika
kuba4410
Posty: 666
Rejestracja: 06 kwie 2013, 17:24
Imię: Kuba
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Akwarium: [63] Gupiki i Galaxy
Płeć:

Post autor: kuba4410 »

W Mielcu jest AMAKOL, tam mają spienione PVC i docinają na wymiar. Miałem kiedyś u nich kupować materiały na pokrywę ale jednak kupiłem gotową, więc nie wiem jakie mają ceny, ale z tego co wiem to nie jest to drogi interes - groszowe sprawy można powiedzieć ;) Przedzwonić, zapytać :D
Awatar użytkownika
kszyszek
Posty: 50
Rejestracja: 17 gru 2011, 22:01
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Stalowa Wola
Akwarium: 250l CA, 50L Azja
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kszyszek »

fabertec.pl- zamawiałem tam już pcv dwa razy i jestem bardzo zadowolony. Raz, że jest bardzo ładnie docięte, dwa ekspresowa wysyłka. W tej chwili oferują już nawet pcv w różnych kolorach.
madlark
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2010, 21:06
Imię: Janusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: madlark »

Plastics Group Sp. z o.o. Oddział
Adres: Boya-Żeleńskiego 16, 35-001 Rzeszów
Telefon: 17 857 75 55

3 lata temu brałem od nich, było w miarę tanio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam ”