Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Warszawskie Dni Akwarystyki 2018: 19-20. maja

Reportaże co się dzieje w akwarystyce: prezentacje ogrodów zoologicznych i botanicznych, oceanariów, relacje ze spotkań, warsztatów, konferencji, informacje o targach, imprezach, konkursach organizowanych przez firmy komercyjne, inne fora i stowarzyszenia...

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bastet
Posty: 374
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:44
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Katowice
Akwarium: [128 l] [30 l]
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Warszawskie Dni Akwarystyki 2018: 19-20. maja

Post autor: Bastet »

Kiedy byliśmy na wystawie Akwaryści-Akwarystom spotkaliśmy Rafała Maciaszka (Kumak Shrimp), który wręczył nam zaproszenie na tę imprezę:

Obrazek

Chęć przyjazdu i zaprezentowania naszych aranżacji musimy zgłosić do końca tego tygodnia. Mamy powiadomić o:
- ilości osób, które przyjadą (miło byłoby, żeby każda z osób miała własną aranżację - może być nawet kula wabi kusa),
- ewentualnym zapotrzebowaniu na zestawy akwariowe itp.
Generalnie chodzi o to, że jeśli podamy informacje, których potrzebują w tym tygodniu, to organizatorzy będą w stanie zapewnić nam wszystko poza dojazdem, wyżywieniem oraz aranżacjami.

Na chwilę obecną chęć udziału w imprezie zadeklarowało 50 wystawców, nie licząc uczestników licznych konkursów, tak że moim zdaniem warto wysłać do Warszawy delegację z akwariami.

Dodatkowo jest możliwość przebadania krewetek pod kątem chorób pasożytniczych. Warunki: wysyłamy krewetki wcześniej, a Rafał je bada w zamian za to, że wyniki tych badań (łącznie ze zdjęciami) będzie mógł wykorzystać w swojej pracy naukowej.

W razie czego więcej szczegółów możemy podać XerX, dawo i ja. Mogę wziąć na siebie kontakt z organizatorami.

To jak, jedziemy?
Awatar użytkownika
XerX
Administracja
Posty: 2292
Rejestracja: 14 sie 2013, 15:46
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250l + 42l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: XerX »

Bastet, :tak: :brawo:
charta non erubescit
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

Czasu mało na zastanowienie, ale jeśli byłyby osoby które chciałby się wybrać i zaprezentować byłoby świetnie.
Sam chciałbym pojechać, lecz martwi mnie napięty grafik majowy.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Bastet pisze:To jak, jedziemy?
Jedźcie :)
Myślę, że oficjalny przejazd będzie zrefundowany.
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

zulix, u mnie nie jest problemem koszt na ten moment, problem leży po stronie brakującego czasu w miesiącu maju. Gybym nie mial komuni oraz wyjazdu tydzień wcześniej do Warszawy na SGP to z pewnością bym się wybrał. A tak to wszystkie moje siły są skupione na 15 września, bo mamy ambitny plan i myślę, że go zrealizujemy. Oczywiście temat do ogadania na spotkaniu, dlatego chciałbym abyśmy po świętach zorganizowali spotkanie w Polonezie.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

No to kto chętny?
Awatar użytkownika
XerX
Administracja
Posty: 2292
Rejestracja: 14 sie 2013, 15:46
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250l + 42l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: XerX »

zulix, u mnie maj też niestety zawalony straszliwie :( Może udało by mi się znaleźć jeden dzień by pojechać turystycznie ale 2-3 dni by wystawić akwarium nie dam rady :(
Jeżeli znalazł by się ktoś chętny to z przyjemnością pomogę zorganizować wyjazd i podpowiem co i jak w razie czego ;)
charta non erubescit
adams2121
Posty: 262
Rejestracja: 28 sie 2015, 12:17
Imię: Tomasz
Lokalizacja: white stok
Płeć:

Post autor: adams2121 »

Przyjeżdżajcie.
Warto ;)

Tak do wszystkiego - WDA - odbywają się w ramach corocznych obchodów uczelni SGGW .
Wystawa jest na terenie uczelni , obok dosłownie znajduje się kilka dużych szklarni z roślinami z całego świata.
W ramach tej imprezy jest też wystawa/ targi roślin łącznie z możliwością zakupu różnych dziwnych roślin wyhodowanych na uczelni , pokaz zwierząt , maszyn , wyroby pszczelarskie, trochę rękodzieła , plus festyn do tego . I to wszystko na terenie uczelni + ciekawej prelekcje w międzyczasie ;)

Ja zakupiłem - rosiczki , kawowca -. Kawa wlasna bomba, sporo ziół
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia/ciekawe miejsca w Polsce i za granicą ”