Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Podopieczni schroniska "Kundelek" w Rzeszowie.

Tu możesz pisać na każdy temat, ale zgodnie z regulaminem :)

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Podopieczni schroniska "Kundelek" w Rzeszowie.

Post autor: wisłok »

Jak przynajmniej część naszej społeczności wie od jakiegoś czasu pracuje w wyżej wymienionej placówce i szczerze mówiąc stało to się dla mnie bardziej pasją niż pracą. Pozwole sobie więc zamieszczać tu profile wybranych zwierzaków którymi się opiekuje, a nóż widelec któryś z milusińskich znajdzie u kogoś z pośród nas własny dom. ;) Tak czy siak jest tu spora gromadka miłośników czworonogów maści wszelakiej więc myślę że ktoś tam zwróci uwagę na naszych podopiecznych.

Mam chwilowe problemy z fuji'kiem więc posiłkuje się fotkami z naszej FB'owej strony. Na początek młodziutki wyżeł waimarski który trafił do nas dzisiaj ale najprawdopodobniej w wkrótce znajdzie nowy dom gdyż zainteresowanie jest ogromne.

Obrazek

Kolejne pieski które zagościły w schronisku dzisiaj. Ktoś je zostawił o świcie w pudełku nie troszcząc się zbytnio o zabezpieczenie ich przed mrozem choć to dopiero 4 tygodniowe maluszki. Co zresztą widać na załączonej fotce z miejsca ich znalezienia.

Obrazek

Jako trzeciego i ostatniego psa na dzisiaj przedstawiam Cygana który mimo traumatycznych przeżyć, chyba najgorszych z pośród około 200 psów którymi się opiekujemy pozostał pogodnym i bardzo towarzyskim niestety już dziadkiem który choć od 2009 roku przebywa w schronisku jak do tej pory nie znalazł domu. O histori tego biedaka można przeczytać tu: http://kundelek.rsoz.org/?c=mdAktualnos ... c-505-1070

Obrazek
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

wisłok, piękny wyżeł
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Owszem psiak się prezentuje jednak jest głupi jak but. :P Po stokroć wolał bym zwykłego kundelka który wcale nie musi być brzydszy a na kolana kładzie charakterem i inteligencją często nie jedną rasę.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
Awatar użytkownika
kuba4410
Posty: 666
Rejestracja: 06 kwie 2013, 17:24
Imię: Kuba
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Akwarium: [63] Gupiki i Galaxy
Płeć:

Post autor: kuba4410 »

wisłok pisze:Owszem psiak się prezentuje jednak jest głupi jak but
:roll: :roll: :roll: :roll:

Faktycznie piękny. Jak znalazł się w schronisku?
Czekam na zdjęcia innych psiaków :)
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Przeprowadził go były właściciel który musiał wyjechać na co najmniej długi czas za granicę z prośbą byśmy znaleźli mu nowy dom.

Trochę przekornie teraz kot.


Obrazek

Czarny bo tak ma na imię to malutka kruszynka której potrzeba bardzo niewiele do szczęścia; własną budę , trochę miejsca by rozprostować stare kości i nieco spokoju choć nie stroni od głaszczącej go ręki. Niestety bardzo źle znosi warunki schroniska i jeśli nikt nie przygarnie go pod dach czarno widzę jego przyszłość, możliwe nawet że zostanie uśpiony gdyż stres go bardzo silnie wyniszcza.

Obrazek

Kolejna mikropsinka której wszędzie pełno i biega jakby przesadził z kawą czyli kajtuś.

Obrazek

I na zakończenie kolejny nowy rezydent schroniska półkrwi labrador.

Obrazek
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Dawno już nie prezentowałem moich podopiecznych. Większość z tych które tu przedstawiłem ma już własny ciepły i bezpieczny kąt. Jedynie Brutus(mieszaniec labradora) po raz drugi powrócił do schroniska, a jak go nazywaliśmy dziadek Czarny już nie żyje.

Dziś kolejny psiak którego mam nadzieję że w końcu odprowadzę za bramę schroniska w ręce kogoś kto go przygarnie. To przyznam się mój ulubieniec; Kaj. Jest dużym starszym psem w wieku około 11 lat. Ma on dość specyficzny charakter. Jest pewny siebie ale brak w nim agresji, lekceważy wszelkie zaczepki innych psów. Względem ludzi jest całkowicie neutralny, jedynie do osób które polubił podchodzi na chwileczkę się połasić. Niestety ma już problemy związane z jego wiekiem, łapy odmawiają mu posłuszeństwa. Choć to typowy indywidualista jest naprawdę kochanym psiakiem. Wyjątkowo zależy mi na jego adopcji, niestety sam nie mogę sobie na to pozwolić. nie utrzymam 5 psów. :(
Obrazek

A oto Pi i Kryzys. Rówieśnicy Kaja czyli po 11 lat. Mimo wieku nie straciły werwy i całymi godzinami potrafią się ze sobą bawić i ścigać. W obecności człowieka robią co mogą by tylko zwrócić na siebie uwagę, a jak im się już uda potrafią zamęczyć dopominaniem się o głaskanie i lizaniem. Takie dorosłe szczeniaczki. Pi z przodu, Kryzys w drugim planie.

Obrazek
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy z sensem i bez ”