Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Pokarm opadający na dno dla zbrojnków do podajnika

pokarm do podajnika

Jak to działa? Po co? Jak dobrać? Jaki producent?

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
miki
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2016, 21:59
Imię: miki
Lokalizacja: frysztak
Płeć:

Pokarm opadający na dno dla zbrojnków do podajnika

Post autor: miki »

Siema

Kurcze jak by obejsc temat ...kupiłem taki podajnik jbl automatyczny i chodzi o jakis pokarm dla zbrojników niebieskich co by tam zasypać, tabletki sie nei danadją bo podajnik sie zawiesza, dawałem spiruline w granulacie ale pływa po całym akwarium i nie chce od razu tonąć , Ktoś coś by proponował innego ?

jakis płatkowy pokarm dla zbrojnika niebieskiego, spirulina w płatkach ?
;)
Awatar użytkownika
mazmaciek
Mecenas
Posty: 977
Rejestracja: 20 mar 2018, 1:00
Imię: Maciek
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 180+75+3
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: mazmaciek »

a może spróbuj połamać tabletki
miki
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2016, 21:59
Imię: miki
Lokalizacja: frysztak
Płeć:

Post autor: miki »

w sumie sprubowałem jeszcze raz i mini tabletki takie 5 mm mini alge wafers jbl przepcha, miałem rozładowane baterie i zatrzymywał sie podajnik przy małym oporze ( nie wziołem tego pod uwage) nie przeszły ale tych wiekszych nie przepcha, wiec moze i sie da ...
;)
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

Nie wiem jaki chcesz pokarm, ale ten mogę polecić z czystym sumieniem, u mnie wszystkie zbrojniki jakie bym nie miał jedzą go bardzo chętnie. Jedyne co może stanąć na przeszkodzie to cena i oczywiście dostępność w Rzeszowie, bo tego pokarmu nie spotkałem u nas, ale bez problemu można kupić przez internet.
https://www.karusek.com.pl/produkt/3782 ... 80g_175ml/
Wojtekxxx9
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2018, 13:20
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Wojtekxxx9 »

Moje wprost uwielbiają pokarm dla ryb dennych Dennerle. Nie iwm comw nim jest ale krewetki, zbrojniki, Teczanki a.naert bojownik to jedzą. Próbowałem i innych pokarmów ale takiego zainteresowania nic innego nie wzbudza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt”