FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o pomoc w znalezieniu serwisanta
Autor Wiadomość
duch amazonski 

Imię: Darek
Wysłany: 2019-07-05, 16:56   

maverick777md napisał/a:
duch amazonski napisał/a:
A nie może Pan zadzwonić do sklepu zoologicznego? W swoim mieście na pewno Pan znajdzie serwis akwarystyczny, będą mieli najbliżej i wyjaśnią wszystko. Tutaj Pan nikogo nie znajdzie. ;)

Zakładałem, że na forum hobbystycznym znajdę łatwo kogoś wiarygodnego. I nadal mam nadzieje. Przy poprzednim akwarium naciąłem się tak...

I slusznie Pan zauważył, to forum skupiające hobbystów.
W ramach tego hobby koledzy mogą cos doradzić czy wyjaśnić, a nie wykonac, zaaranżowac. Nie znam nikogo z tego forum kto profesjonalnie serwisuje zbiorniki. Akwarystyke traktujemy jako odskocznie od innych zajęć za które pobieramy wynagrodzenie.;)
Po drugie, jeżeli chce się mieć akwarium gdzie ochom i achom nie będzie końca to niestety będą też koszty i to niemałe.

dawo 

Imię: Dariusz
Wysłany: 2019-07-05, 20:55   

Wg mnie w Rzeszowie znalazło by się kilka osób, które podjęłyby się tego zadania , niestety ale do Ciebie jest kawałek drogi i będzie ciężko komuś z Rzeszowa tam dojeżdżać tzn chodzi o koszty transportu i czas. Ale możliwe, że akurat ktoś taki znajdzie się w twoim mieście i pomoże. Czasem warto zapytać, nawet i tutaj na forum.
  Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L

przemotbg-p1 

Imię: Przemek
Wysłany: 2019-07-05, 22:09   

Napisałem ci PW zobacz sobie

maverick777md 

Imię: mateusz
Wysłany: 2019-07-29, 10:47   

niestety nadal szukam. Gdy wyjechałem na wakacje serwisant jednak nie pojawił się co spowodowało niekontrolowany rozrost glonów. Jeśli ktoś może pomoc bardzo proszę o wiadomosc

przemotbg-p1 

Imię: Przemek
Wysłany: 2019-08-04, 07:13   

Sprawdź Skrzynkę!!!!!

Odpowiedz do tematu