Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

"Orka" na Krzyżanowskiego

Dział wyłącznie dla reklam własnych sklepów, firm, hodowców, tj. mających "ofertę stałą". Tutaj prezentujemy ofertę sklepów (i odpowiadamy na ewentualne pytania).
Zachęcamy do zamieszczania informacji o ofercie, jej zmianie, atrakcyjnych cenach, promocjach... Opiniowanie firm w jakiejkolwiek formie w tym dziale jest zabronione.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

"Orka" na Krzyżanowskiego

Post autor: zulix »

Jako, że załatwiłem zniżkę, a właściciel czasu nie ma czasu (ani pewnie ochoty) umieścić swojej autoreklamy umieszczam tu ją za niego.

Opis sklepu już podałem wcześniej: http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=163
Są tam artykuły zwierzęce, w tym i akwarystyczne. Jest to mały sklep więc wiele rzeczy się tam nie zmieści. Tym niemniej jest całkiem sporo ryb jak na tę wielkość sklepu. Są oczywiście wszelkie pokarmy, chemia, filtry, grzałki itd. Roślin nie ma. Zwierzęta inne w ograniczonej liczbie (coś tam czasem jest z chomików, myszek itp. gryzoni).

W poprzednich latach, gdy nie działałem na forach i nie było żadnych zniżek tam były najtańsze akwaria. Do dzisiaj są w cenie poniżej 1 zł/litr. Trochę ich jest w sklepie a dowolne można zamówić. Większy sprzęt można zamówić. Z uwagi na to, że właściciel nie mrozi swojej gotówki na zakup drogiego sprzętu i trzymanie w magazynie można oczekiwać atrakcyjnych cen. Kupiłem tam ongiś 2 kubełki w cenie o minimum 50 zł mniejszej niż gdzie indziej na mieście. Oczywiście czasy się zmieniły i nie musi być teraz aż tak atrakcyjnie, ale warto sprawdzić.

Wysokość zniżki to 10% na ryby (ponieważ wiele ryb ma najtaniej w Rzeszowie jest to bardzo atrakcyjne) i mniejszy upust na innych rzeczach. Te "inne" trzeba po prostu zapytać bo nie jest w stanie "procentowo" tego wycenić.

Warto zauważyć, że niektóre karmy dla psów i kotów należą do najniższych w Rzeszowie. Przykładowo karmy dla psa Brit (znawcy wiedzą o co chodzi - ja nie) w opakowaniach 15 kg zaczynają się od 90 zł/szt.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez zulix, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Autoreklama sprzedaży komercyjnej”