Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Aqva-light

oświetlenie do akwarium

Dział wyłącznie dla reklam własnych sklepów, firm, hodowców, tj. mających "ofertę stałą". Tutaj prezentujemy ofertę sklepów (i odpowiadamy na ewentualne pytania).
Zachęcamy do zamieszczania informacji o ofercie, jej zmianie, atrakcyjnych cenach, promocjach... Opiniowanie firm w jakiejkolwiek formie w tym dziale jest zabronione.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Szefcio
Administracja
Posty: 229
Rejestracja: 01 paź 2009, 17:18
Imię: Nobody
Lokalizacja: wirtualny świat
Płeć:

Aqva-light

Post autor: Szefcio »

Obrazek
www.aqva-light.pl

W ofercie firmy jest wszystko co dotyczy oświetlenia w akwarystyce: świetlówki, HQI, układy zasilające, startery, oprawki, kable, lampy UV, zegary, kable wszelkiej maści itp. Oświadczam, że sam osobiście 2 razy kupowałem tam oświetlenie do akwarium (HQI i układ ze świetlówkami) i byłem zachwycony obsługą - co zresztą opisałem w innym wątku.

Trochę nietypowo, że to ja piszę w tym dziale ale chciałbym donieść, że sprawdzona już przeze mnie firma zdecydowała się dać nam wszystkim rabat.
Poniżej przekazuję list, który otrzymałem. Ze względu na to, że firma nie zdecydowała się jeszcze zarejestrować autoreklamę robię za nich. Jeżeli kiedyś zamieści ona swoje ogłoszenie, moje ulegnie skasowaniu.

==========================
Dzień dobry
Prosze umieścić na faorum informacje o 10% rabacie dla Członków. Proszę także umieścić w miare możłiwości jakieś logo mojej firmy na stronie.

Z wyrazami szacunku
Aleksander Warwocki
www.aqva-light.pl
www.airwent.pl
telefon (24) 235 5157
==========================
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 8:58 przez Szefcio, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
truteen
Posty: 315
Rejestracja: 16 lis 2009, 23:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Już Zaczernie
Akwarium: 112 reaktywacja
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: truteen »

Pan z Aqva Light to godny polecenia partner do robienia interesów o czym przekonaliśmy się w ostatnich dniach również finalizując zakupy u Niego.

Polecam zakupy w tym sklepie- można by dawać go za wzór innym.
Awatar użytkownika
nowy
Posty: 71
Rejestracja: 05 wrz 2010, 4:06
Imię: Marek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: [240]
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: nowy »

szkoda ze wcześniej nie trafiłem na ten temat bo przyszła dzisiaj przesyłka za 100 ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Autoreklama sprzedaży komercyjnej”