Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

pokarm z allegro

Jeżeli nie wiesz w którym dziale pytać o swoje problemy to pisz tutaj. Każdy kiedyś zaczynał.... Jak będzie trzeba to temat przeniesiemy w bardziej stosowne miejsce.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cyroniok
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2011, 1:28
Imię: tomi
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 48

pokarm z allegro

Post autor: cyroniok »

kupiłem pokarm na allegro http://allegro.pl/tropical-discus-d-all ... 99081.html przyszedł w torbie foliowej.

Kupiłem tez taki w orginalnym opakowniu TROPICAL D-ALLIO PLUS GRANULAT 22g w Rzeszowie

ten z Rzeszowa pieknie pachnie a ten z allegro nic zero czemu tak sie dzieje podróbka ? wyglada identycznie ale nie pachnie :/

Proszę o cytowanie aukcji allegro w formie, która jest podana tutaj: http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=117 - Dżoena
Ostatnio zmieniony 18 lis 2011, 18:56 przez cyroniok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

POKARM KONFEKCJONOWANY Z OPAKOWAŃ ZBIORCZYCH.

Czyli z tego co rozumiem to z wora np 10l sypia do woreczkow i przesylaja a co w tym worze dosypane i jak przechowywane to inna historia, no chyba ze przyszly ci w oryginalnych opakowaniach to reklamuj.
Obrazek
Awatar użytkownika
cyroniok
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2011, 1:28
Imię: tomi
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: cyroniok »

w zwykłym worku dostałem ,szkoda kasy na wysyłe
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: MST »

Znając życie to ten pokarm sobie trochę poleżał, zanim znalazł kupca. A co za tym idzie wywietrzał. A dosypywanie też się niestety zdarza. :/
Jeśli chodzi o próbki pokarmów to na spotkaniach często się pojawiają za free. ;)
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7055
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

cyroniok, to pewnie jest tak, opakowanie 10 czy 21 litrów bo takie są, a zanim sie to sprzeda to jakość spada, utlenia sie, łapie wilgoć itd.

Niestety ale takie pokarmy mają termin przydatności do spożycia ale także nadają sie do użycia przez jakiś czas od otworzenia, potem no niestety.....

Inna sprawa ze takie kupowanie nie gwarantuje że pokarm to ten pokarm i że nie był po terminie, czasem hurtownie sprzedają takie wiadra za gorsze np miesiąc przed koncem daty wazności a klient tego nie wie....
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Sprzedawca z allegro napisał wyraźnie że:
POKARM KONFEKCJONOWANY Z OPAKOWAŃ ZBIORCZYCH.
PAKOWANY W WORECZKI STRUNOWE.
Znając życie należy się spodziewać różności w tym woreczku :/ Miejmy nadzieję że sprzedawca jest uczciwy tylko towar zwietrzał:P
Pozdrawiam Darek :)
janawka
Posty: 150
Rejestracja: 11 lis 2011, 13:04
Imię: Kamil
Lokalizacja: Jarosław
Płeć:
Wiek: 26

Post autor: janawka »

myślę że, to jest zwykła mieszanka pokarmów. jeżeli pisze tam że jest czosnek to powinno bardzo go być czuć. sam używałem tego pokarmu i strasznie zalatywało czosnkiem . więc dziwie się dlaczego ten twój pokarm nie "śmierdzi".
może być to taka mieszanka : 20-30% tego pokarmu a reszta po prostu jakiegoś innego.

ale tak jak już Darek powiedział miejmy nadzieje że on tylko zwietrzał.
Akwarystyka roślinna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział ogólny - akwarystyka słodkowodna”