Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Hassar - import ryb tropikalnych prosto z Afryki zachodniej

Dział wyłącznie dla reklam własnych sklepów, firm, hodowców, tj. mających "ofertę stałą". Tutaj prezentujemy ofertę sklepów (i odpowiadamy na ewentualne pytania).
Zachęcamy do zamieszczania informacji o ofercie, jej zmianie, atrakcyjnych cenach, promocjach... Opiniowanie firm w jakiejkolwiek formie w tym dziale jest zabronione.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hassar
Firma
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:57
Imię: Daniel
Lokalizacja: Lublin
Akwarium: Afryka zachodnia!
Płeć:
Wiek: 40

Hassar - import ryb tropikalnych prosto z Afryki zachodniej

Post autor: Hassar »

Hej,

profil firmy ukierunkował się właściwie sam. Kiedy zaczynałem miałem zamiar spełnić marzenie z dzieciństwa o imporcie ryb. Z racji tego, że akwarystyką zajmuję się nieprzerwanie odkąd skończyłem 4 latka i dostałem swój pierwszy baniaczek siłą rzeczy moje zainteresowanie zostało skierowane na mniej oklepane, rzadkie gatunki ryb, których na rynku praktycznie nie ma - tak by każdy miał możliwość rozwijania swojej pasji :), a wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Afryka zachodnia to kraje ciągle bardzo mało cywilizowane więc i importy są trudne, trzeba sobie radzić jak się da. Do tej pory było kilka importów z Kamerunu i jeden z Gwinei (Conakry). O przebiegu odłowów można poczytać tutaj:

http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=14929

Aktualnie w ofercie znajdują się gatunki z najnowszej dostawy z Kamerunu (rybska wylądowały w Polsce pod koniec marca). Są po kwarantannie, ładnie wpylają - nie ma z nimi żadnych problemów. Ceny są mocno atrakcyjne - niższe o 20-30% a czasem i więcej od cen za takie ryby na zachodzie Europy + przy wspólnym, większym zamówieniu z forum
oczywiście jakiś większy rabat zostałby przyznany. Także za całkiem fajne pieniążki można mieć naprawdę rzadkie, piękne rybska, które dostarczą wielu godzin fascynujących a co najważniejsze mocno pionierskich obserwacji. Tak, tak - w Polsce, na zachodzie Europy czy w stanach import z Afryki zachodniej są sporadyczne - każde tarło tych ryb w akwarium to wydarzenie na skalę międzynarodową.

Dla pojedynczych zamówień z forum od razu przyznaję stały rabat 15% - przy większych wszystko będzie omawiane indywidualnie :).

Aktualny cennik bez rabatów:
Gatunek Cena
Benitochromis finleyi "Mungo Blue" 49,59 zł
Etia nguti 148,78 zł
Stomatopedia pindu 82,66 zł
Pungu maclareni 82,66 zł
Benitochromis nigrodorsalis blue cheek 49,59 zł
Barboides gracilis 6,61 zł
Sarotherodon steinbachi 16,53 zł
Pelvicachromis taeniatus edea/para 99,19 zł
Pelvicachromis teaniatus nyete/para 99,19 zł
Procatopus Muyuka or edea or Funge 9,92 zł
Microsynodontis batesii 11,57 zł
Pelvicachromis taeniatus lobe/para 99,19 zł
Pelvicachromis taeniatus lokunje/para 99,19 zł
Pelvicachromis taeniatus makoure/para 99,19 zł
Synodontis nigriventris 6,61 zł
Synodontis pardalis 247,97 zł
Aphyosemion loenbergi 13,23 zł
Pelvicachromis taeniatus bipinbi/para 99,19 zł
Polypterus teugelsi 363,70 zł
Polypterus bichir bichir 578,61 zł
Epiplatys zenkerei 14,00 zł
gobiocichla ethelwynnae 25,00 zł

Strona firmowa:

www.hassar.eu
Telefon: 664990336
e-mail: biuro@hassar.eu
Godziny otwarcia: 24h/doba :) byleby nie dzwonić nagminnie o 3 rano :D.
możliwość wysyłki przez cały tydzień - chyba, że gdzieś wyjadę.
Artykuły, z którymi warto się zapoznać:
http://hassar.eu/art_katalog_wpis/9/pak ... do_wysylki

http://hassar.eu/art_katalog_wpis/10/odbior_ryb

Ryby wysyłam najchętniej PKP, jężeli nie ma takiej opcji to PKS :).

Pozdrawiam,
Daniel Miłaczewski.
Awatar użytkownika
Hassar
Firma
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:57
Imię: Daniel
Lokalizacja: Lublin
Akwarium: Afryka zachodnia!
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Hassar »

Hej,

z racji rzek piwska przelewanego przez dziarskich studentów w Hassarze aktualnie studenckie dni afryki zachodniej :D, do końca maja.

Przy zakupie dowolnej pary pelvicachromis taeniatus oraz grupki minimum 5 sztuk dowolnego procatopuska - wysyłka gratis.

Zapraszam :), nieokiełznane wody Afryki zachodniej czekają! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Autoreklama sprzedaży komercyjnej”