Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Badis Sp. z o.o. (w tym Ikola)

Hurtownia artykułów Zoologicznych

Dział wyłącznie dla reklam własnych sklepów, firm, hodowców, tj. mających "ofertę stałą". Tutaj prezentujemy ofertę sklepów (i odpowiadamy na ewentualne pytania).
Zachęcamy do zamieszczania informacji o ofercie, jej zmianie, atrakcyjnych cenach, promocjach... Opiniowanie firm w jakiejkolwiek formie w tym dziale jest zabronione.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Badis Sp. z o.o. (w tym Ikola)

Post autor: zulix »

Ponieważ Firma Badis uczestniczy jako sponsor w konkursie 1000 dni forum pozwalam sobie przedstawić tę firmę wszystkim zainteresowanym.
Obrazek

Firma Badis ( badis.com.pl ):
- rozprowadza na rynku polskim sporą ilość sprzętu, ryb, roślin czołowych firm na rynku polskim, m.in. Eheim, JBL, Tropical, AquaEl, Hikari, Jaeger, Tropica, Rataj aby wymienić te mi bardziej znane...
- zleca produkcję wyposażenia akwarystycznego pod nazwą własną Ikola i oczywiście rozprowadza je. Jest to marka własna ( www.ikola.pl ).

Obrazek
Pod marką Ikola produkowane i sprzedawane są:
- zestawy akwariowe
- filtry zewnętrzne
- filtry wewnętrzne
- grzałki
- oświetlenie
- pompy powietrza
- media filtracyjne
- preparaty akwarystyczne
- akcesoria
- dekoracje
Pełna oferta jest w pliku pdf co zwalnia nas z konieczności wyszukiwania produktów: http://www.ikola.pl/images/stories/file ... duktow.pdf

Myślę, że dla firmy szczególnym oczkiem w głowie są obecnie filtry zewnętrzne, tj. kubełki.
Filtry te mają symbole związane z sugerowaną objętością obsługiwanego akwarium a więc nie będzie trudno rozszyfrować symbole Ikola 250, 350, 450. Są to maksymalne objętości. Ja zawsze proponuję nieco większe - nadfiltracja znacząco wspomaga stabilność w akwarium.
Mam nadzieję, że test filtra pojawi się szybko po konkursie. Jako nagrodę w konkursie mamy bowiem filtr Ikola 250.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez zulix, łącznie zmieniany 4 razy.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Autoreklama sprzedaży komercyjnej”