Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Aquatika ul. Reymonta

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

[Rzeszów] Aquatika, ul. Reymonta 12/2

Post autor: Krystian »

Co sądzicie o Aquatice na Reymonta?
Ostatnio zmieniony 04 sty 2010, 21:02 przez Krystian, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

usunięty cytat do postu który został usunięty

Nie zgodzę sie z wypowiedzią kolegi ponieważ Michała (właścicela) znam już sporo lat z czasów jak jeszcze nic nie świadczyło, że zajmie sie handlem. Poznaliśmy sie dzięki biotopowi tanganiki miał 2 akwaria po 350l jeden z cavusami drugie z tropheusami . Nie wiem jak tam na innych zwięrzątkach ale na rybkach na pewno sie zna.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2009, 18:56 przez MariooT, łącznie zmieniany 1 raz.
Markiz

Post autor: Markiz »

usunięty fragment kompletnie nie na temat - zulix

A co do sklepu-4 na 5 mozliwych-denerwuje mnie troszkę nieład choć sprzedawca swoją osobą go nadrabia :D
Ostatnio zmieniony 09 sie 2009, 18:03 przez Markiz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

ja mam mieszane doswiadczenia z tym sklepem. pewnego dnia kupuje rybki 4 skalary kilka razborek klinowych i 10 neonków. chciałem jeszcze krewetki red cherry ale powiedział że te rybki co już mi zapakował to je zjedzą no to nie wziołęm natomiast polecił mi do tych rybek pyszczaki złociste jak przyjechałęm do domu 20 min drogi autem 5 neonków do połowy było zjedzonych przez pyszczaki(w tedy nic sie na akwarystyce nie znałem polecił to wziołem)od razu na neta czytam pyszczaki jezeioro malawi agresywne szlak mnie chciał trafićpojechałe do gości i nawet przyjoł z powrotem i w zamian dał parke molinezji
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

tak jak napisał aquarius, nie potrafie uwierzyć ze sprzedawca "wscisnął" ci pyszczaki do tego zestawu a odradził ci krewetki, jakby chciał zarobic na toie to wiecej wyciagnałby na krewetkach niz na pysiach. ja tam w pysiach czuje sie raczej słabo ale wiem ze włąsciciel aquatiki i sprzedawca w jednym jest w tym temacie mocny, i nie chce mi sie wierzyc ze tak ot wcisnął ci pyszczaki.
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
gieniorek
Posty: 1794
Rejestracja: 22 paź 2009, 11:45
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: gieniorek »

co do zwierząt z aquatiki się nie wypowiem bo nigdy nie kupowałem, ale w zakresie sprzętu, preparatów itp. sklep mogę polecić z czystym sumieniem. Sporą część sprzętu do swojej solniczki kupiłem u Michała i jak dotychczas złego słowa na obsługę nie mogę powiedzieć. Co więcej ceny ma bardzo atrakcyjne nawet na gruncie całego kraju, a i realizacja jest zawsze ekspresowa. Pomijam wygodę i oszczędność kasy na przesyłce, bo towar zawsze odbieram bezpośrednio w sklepie. Jedynym mankamentem może być mniejszy asortyment dla akwarystyki morskiej ale myślę, że i to ulegnie poprawie :hyhy:

usunięty obszerny fragment nie związany z oceną sklepu - zulix
Ostatnio zmieniony 09 sie 2009, 18:42 przez gieniorek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Prawdę powiedziawszy nie chce mi się wierzyć w tym sklepie opylili Ci ryby które się nawzajem zżerają :zalamany: miałem okazję tam kilkukrotnie być i sprzedawca w przeciwieństwie do większości konkurencji wydawał się bardzo obeznany w temacie.
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

A moze nie zrozumieliście się. Sprzedawca który Ci odradzał krewetki nie mógł Ci dać pyszczaków, no chyba, że pomyślał że do innego baniaka ! Ja byłem tam ostatnio i zakupiłem dla swoich pysi pokarmy z grupy HIKARI i szczerze je każdemu posiadaczowi pysków polecam. Ryby sie nimi wprost zajadają. Jedyny ich minus to to, że trzeba je moczyć przed podaniem w wodzie. Jeśli ktoś karmi ryby pokarmami z grupy TROPICAL np ichtiovitem, ovowitem, spiruliną itp to tez polecam bo sprzedawca kupuje je w dużych wiadrach i odważa wedle życzenia wychodzi wówczas dużo taniej niż kupienie w oryginalnym opakowaniu
talib59
Posty: 16
Rejestracja: 10 gru 2009, 12:40
Imię: Tomek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: talib59 »

heh a kto przy zdrowych zmysłach kupuje rybki, które mu sie jakoś nie widzą, są wyblakłe, mają postrzępione pletwy etc, po prostu nie zachwycają wyglądem?Przecież każdy podręcznik pisze o tego typu sytuacjach, że jeśli z jakiegoś powodu nam się rybka nie podoba to jej nie należy kupować bo niewykluczone ze jest chora albo coś z nią nie tak:>jeśli chodzi o otoski to rozmawiałem na ich temat ostatnio właśnie ze sprzedawcą w Aquatice i sam nie był zadowolony z ich stanu, i powiedział że musi zmienić dostarczyciela bo te rybki które mu przywozi obecny, strasznie kiepsko się hodują i zdychają. A co do wymiany rybek na inne, to mi również bez problemu w Aquatice wymienił sprzedawca ostronosa, tylko nie tego ktory rośnie do 15 cm z czerwonym ogonem, tylko tego drugiego który dochodzi do 30 cm w brązowo-szarym odcieniu i o którym piszą, że należy do agresywnych- potwierdzam to fakt, przez 15 minut drogi do domu, opędzlował pawikowi ogon, tak że biedaczek wykitował zanim dotarłem do domu, no i musiałem wymienić ostronoska na coś mniej agresywnego, przy czym podkreślam że te mniejsze ostronosy z czerwonawym zakończeniem ogona nie należą do agresywnych i bez problemu się je hoduje w akwarium ogólnym.
Markiz

Post autor: Markiz »

No sorka ale ja też stanę po stronie Aquatiki....Wręcz czasami słyszałem odradzanie jak jeszcze się nie ujawniłem :P bo teraz to już guzik z tajniackiego podsłuchiwania :P

usunięty obszerny fragment nie związany z oceną sklepu - zulix
Ostatnio zmieniony 09 sie 2009, 18:45 przez Markiz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Pierwszy raz byłem nie incognito, czyli przedstawiłem się jako "z rzefa". I uzyskałem całkiem dobry rabacik za sprzęt - nie tylko te obiecane 2%. Oczywiście nie na wszystkim można solidnie zejść z ceny ale widać, że na tym akurat można było. Jeszcze zanim się przedstawiłem była bardzo miła rozmowa-dyskusja. Szkoda, że jest to sklep, który jest prawie "najdalej" ode mnie bo zaglądałbym częściej.
Przy okazji info, że swojego nicka zdradziłem na odchodne, aby nie było, że ktoś jest traktowany inaczej niż inny. Myślę, że trzeba po prostu porozmawiać. W każdym sklepie są możliwe upusty, tylko kwestia, "czy" i "na ile" zgodzi się właściciel. W wielu sklepach niestety szkoda pytać ;-( A może to i dobrze, dzięki temu można wyłuskać ludzi, którym "coś się chce" i którym "na czymś zależy". A najlepsza reklama to poczta pantoflowa... :ok:
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

Ja też muszę powiedzieć że w każdym sklepie można o jakiś rabat pytać. Ostatnio kupowałem filtr kubełkowy w aquatice i powiem że cena która po rozmowie uzyskałem była bardzo konkurencyjna do innych sklepów około 40 zł mniej :)
Także polecam ten sklep jak najbardziej :)
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Ja dziś wróciłem z aquatiki zakupiłem 2 krewetki perłowe oczywiście z rabacikiem i mały filtr do akwa ogólnie jestem zadowolony krewetki ładniutkie akwa roślinne strasznie ładne dobrze utrzymane wybór ryb dośc duzy, bardzo dużo czasu mozna tam spędzać.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Rodman17
Posty: 134
Rejestracja: 23 lis 2009, 12:48
Imię: Robert
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Rodman17 »

Witam , ja z zakupów w Aquaticę jestem zadowolony , rzeczywiście w środku panuje "artystyczny nieład" ale ja estetą nie jestem dla mnie ważniejszy jest duży wybór ciekawych rybek , fachowa obsługa no i niezłe rabaty dają . Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Proporczykowca jest wogóle ciężko upolować. Ja widziałem po 9zł w nieistniejącym już aqualife. Owe 12zł za tę rybkę to nie jest znowu tak drogo.

Obsługa jest bardzo miła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”