Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

filtr wewnetrzny-jak to funkcjonuje?

Jak to działa? Po co? Jak dobrać? Jaki producent?

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
dood94
Posty: 211
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:42
Lokalizacja: Dąbrowa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: dood94 »

Przydała by się fotka to po 1, a po 2 to jak ten filtr jest wbudowany w akwa??
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

Hmm.. jak dla mnie za mało info. Przydało by się wiedzieć chociaż kto to wyprodukował, jaki model (jaka firma). Same "walce" utrzymują (IMHO) wkłady filtracyjne, więc nie wydaje mi się by trzeba było dokupić ten "walec". Włóż w ten pusty otwór np. watę filtracyjną i zamknij. Wydaje mi się że filtr powinien działać poprawnie. Owego walca widocznie ktoś zapomniał dołączyć do zestawu, lub ma właśnie być bez niego.
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

To tak jak mówiłem te tuby, to wkłady filtracyjne, nie wiem czy jest ta druga potrzebna, lecz przypuszczam po budowie filtra to chyba tak.

A masz kontakt z osobą od której kupiłeś akwa?
dood94
Posty: 211
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:42
Lokalizacja: Dąbrowa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: dood94 »

Ewentualnie można by kupić rurę PCV i dorobić jakoś.
Krystian pisze:To tak jak mówiłem te tuby, to wkłady filtracyjne, nie wiem czy jest ta druga potrzebna, lecz przypuszczam po budowie filtra to chyba tak.

Masz w 100% rację, już gdzieś widziałem coś takiego na necie i trza 2 tubę ale jak pisałem PCV i zaślepka na nią i wiertarka co by woda przepływała. Ew. można tak jak pisał Krystian, kontakt ze sprzedawcą, ale może go nie być, albo on nie musie mieć tuby :znudzony:
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

A filtr działa bez tej tuby? Bo jak tak to problemu nie widzę, puste miejsce wypełnić watą filtracyjną i po sprawie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt”