Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Majster w Rzeszowie

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebo8877
Mecenas
Posty: 251
Rejestracja: 06 paź 2015, 9:13
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Zabajka
Płeć:
Wiek: 46
Kontakt:

Post autor: Sebo8877 »

Ja usłyszałem ostatnio że decyzją "marketingu" nie będzie nie ma i wogóle po co sie pytam o żywą skałe :).... szkoda mi tego słonego co tam sie jeszcze ostało - nie da sie tego uratować bo można kupić tylko całość....
Pumba
Mecenas
Posty: 1035
Rejestracja: 19 lut 2012, 19:41
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 180x65x60 Malawi
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Pumba »

A ja dzisiaj byłem świadkiem jak Pan z obsługi wyławiał trupy. Jak na taki malutki woreczek to sporo nazbierał.

Zwróciłem uwagę, że pada im jedna z pawiookich na co ten Pan obejrzał się tylko w stronę akwarium i zbytnio się tym nie przejął.
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

Sebo8877 pisze:Ja usłyszałem ostatnio że decyzją "marketingu" nie będzie nie ma i wogóle po co sie pytam o żywą skałe :) .... szkoda mi tego słonego co tam sie jeszcze ostało - nie da sie tego uratować bo można kupić tylko całość....
Broń cie panie kupować tam skałę. Większego syfu się chyba przytargać nie da.

Wsiadasz w auto jedziesz godzinkę z kawałkiem do krakowa i masz 500kg skały do przejrzenia w sklepie stacjonarnym, czystej odgazowanej w jakich chcesz kształtach.
jumponion
Posty: 26
Rejestracja: 20 lut 2015, 16:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Brzóza Królewska
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: jumponion »

Niestety w.w Majster pod względem akwarystycznym stoi coraz gorzej :/
Rybki na sprzedaż trzymane są w tragicznym syfie, co zbiornik, to trupy.
Najgorsze jest to, że obsługa nie zadba nawet o wyczyszczenie filtrów/napowietrzaczy - chciałem kupić pawiookie, niestety napowietrzacz był tak zasyfiony, że nie chodził - pojechałem 2h później, a tu znowu to samo. Tak było w kilku zbiornikach z rybami. Podejrzewam , że nie dowiózłbym tych ryb, więc odpuściłem sobie.
Na wystawie jedna z pawiookich już ledwo dycha, ale nic sobie z tego nie robi obsługa.
W porównaniu do kilku msc wcześniej, jest bardzo kiepsko.
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

Byłem dziś... trup na trupie, akwaria zielone i w glonie ( te z rybami na sprzedaż) jeden oskar ze sporą dziurą na pysku, glonojady na sprzedaż przy tafli dusiły się filtry wyłączone i w największym baniaku wydaje mi się, że woda zmętniała trochę a był kryształ chyba nie ogarniają tego co tam się dzieje... :podwójnie widzę:
A.WILCZEK
Mecenas
Posty: 587
Rejestracja: 21 gru 2012, 11:11
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Rudna Mała k Rzeszowa
Akwarium: 180x55x45h
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: A.WILCZEK »

Ja dodam z swojej strony że szwagierka zakupiła tam 6 molinezji dla siebie szczęście w nieszczęściu jej pierwsze rybki i tylko te 6 szt. pływało w akwarium bo 2 padły po paru dniach a gdy zgłosiłem się u niej na oględziny to okazało się że mają jakieś cholerstwo czytaj pleśniawkę ale się udało uratować pozostałe 4 szt. I jak byłem w sklepie to rzeczywiście syf kiła i mogiła, i dużo trupków. Skłaniał bym się w kierunku niemal że celowego działania (nie chcę nikogo obrażać) ale podesłałem sprzedawcy żonę zgrywającą osobę "upośledzoną-akwarystycznie" by spytała się dla czego te rybki są takie "szaro-białawe" skoro na zdjęciach są takie ładne kolorowe, otrzymała odpowiedź, że jest to spowodowane młodym wiekiem i procesem aklimatyzacji. Ryby oczywiście było widać że zachowują się ospale i są podejrzanie nie tyle białe co mętne od nadmiaru śluzu. I cena była nadzwyczaj promocyjna. A rozchodziło się o Pielęgniczke Ramireza w dodatku nie jakieś mikrusy tylko dość spore osobniki. Zaznaczam nie chcę nikogo oczerniać ale większość ludzi co ma jako takie pojęcie o rybach poczuła by się chyba jak ja. Dla mnie było to wyraźnie celowe działanie mające na celu sprzedaż chorych ryb co prawda w cenie nadzwyczaj atrakcyjnej by chociaż odbić sobie koszty i wyjść na przysłowiowe zero. A było to coś zaraz po nowym roku.
Pozdrawiam Arek
Awatar użytkownika
Inc0
Posty: 1665
Rejestracja: 19 sty 2013, 17:47
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Wiatr wieje
Płeć:

Post autor: Inc0 »

dużo akwariów a za mało fachowej lub chociaż przeszkolonej obsługi co wynika jak mi sie wydaje z faktu ze dział nie zarabia na siebie albo szefostwo ma to w D

literówka - zulix
Ostatnio zmieniony 18 sty 2016, 20:12 przez Inc0, łącznie zmieniany 1 raz.
karolaj
Posty: 121
Rejestracja: 28 lip 2015, 15:32
Imię: Karolina
Lokalizacja: Jarosław
Płeć:

Post autor: karolaj »

Awatar użytkownika
cyklista
Mecenas
Posty: 2101
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l i inne
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: cyklista »

i teraz wiadomo dlaczego rybki takie zaniedbane :(
karolaj
Posty: 121
Rejestracja: 28 lip 2015, 15:32
Imię: Karolina
Lokalizacja: Jarosław
Płeć:

Post autor: karolaj »

z rybami też szykują nowe..
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

Też przed chwilą przeczytałem, szkoda, że akwariami się tak nie zajmują. No ale sukces w gazecie jest :P
Obrazek
Awatar użytkownika
kasztan
Administracja
Posty: 1596
Rejestracja: 28 gru 2012, 14:36
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 480 l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kasztan »

A nawet byłem w tym dniu kiedy wyszły na świat, i widziałem młode. Ale nie wiedziałem, że to takie wydarzenie ;)
Awatar użytkownika
amy
Posty: 703
Rejestracja: 26 lut 2012, 20:54
Imię: Anna
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240 Malawi 70 Ogólny
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: amy »

No to byłam dzisiaj w Majstrze. Chciałam sobie kupić filtr. 3 filtry pod pache i truchcikiem do czytnika - a tam - ceny kilka złotych wyższe niz na na kartonikach przy towarze. Podam przykłady te co ja brałam: Pat mini na karteczce 28,99 - czytnik 29,99 ( po awanturze kupiłam za 24 :mrgreen: ), filtr kaskadowy aqua nova 450 karteczka 44,99 - czytnik 47,99.
Także sprawdzajcie ceny. Oczywiście zgłoszone do inspekcji handlowej
Awatar użytkownika
kasztan
Administracja
Posty: 1596
Rejestracja: 28 gru 2012, 14:36
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 480 l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kasztan »

amy022 pisze:Oczywiście zgłoszone do inspekcji handlowej
O żesz, zaczynam się Ciebie bać..... :roll:
Awatar użytkownika
amy
Posty: 703
Rejestracja: 26 lut 2012, 20:54
Imię: Anna
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240 Malawi 70 Ogólny
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: amy »

kasztan, mnie sie nie trzeba bać, po prostu nie lubię jak ktos mnie oszukuje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”