Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Jakie Kubełki do 840l?

Jak to działa? Po co? Jak dobrać? Jaki producent?

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Greek
Posty: 1071
Rejestracja: 24 kwie 2015, 15:35
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 450-112-56-25-13
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: Greek »

To hamburg narożny - czarna gąbka nie rzuca się w oczy, a wykona go nawet dziecko :) Do środka sypkie złoże i jakaś pompa typu głowica - z 2000L/h da radę poruszać wodą w akwarium.
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę." ~ Antoine de Rivarol

Gatunki ryb do kiepskiej kranówy
Hobbysta
Posty: 20
Rejestracja: 04 gru 2016, 20:22
Imię: Marcin
Lokalizacja: Szwajcaria
Akwarium: 200x70x60
Płeć:

Post autor: Hobbysta »

Temat do zamknięcia
funio721
Posty: 192
Rejestracja: 16 sty 2016, 15:43
Imię: Jan
Lokalizacja: Toruń
Akwarium: Narożne 520l
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: funio721 »

Kup fluvala fx 6 zamontuj i wtedy będziesz widział czy coś więcej będziesz potrzebował ...Podejrzewam ,że nie , ja mam taki filtr i jest bardzo wydajny i to wół roboczy
Hobbysta
Posty: 20
Rejestracja: 04 gru 2016, 20:22
Imię: Marcin
Lokalizacja: Szwajcaria
Akwarium: 200x70x60
Płeć:

Post autor: Hobbysta »

funio721 pisze:Kup fluvala fx 6 zamontuj i wtedy będziesz widział czy coś więcej będziesz potrzebował ...Podejrzewam ,że nie , ja mam taki filtr i jest bardzo wydajny i to wół roboczy
myślałem nad nim właśnie tylko zastanawiałem się czy wystarczy na 840l zbiornik 200x60x70 a Ty do jakiego szkła go używasz jeśli mogę spytać, długo już go masz?Z góry serdecznie dziękuję i Pozdrawiam
funio721
Posty: 192
Rejestracja: 16 sty 2016, 15:43
Imię: Jan
Lokalizacja: Toruń
Akwarium: Narożne 520l
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: funio721 »

Hobbysta pisze:
funio721 pisze:Kup fluvala fx 6 zamontuj i wtedy będziesz widział czy coś więcej będziesz potrzebował ...Podejrzewam ,że nie , ja mam taki filtr i jest bardzo wydajny i to wół roboczy
myślałem nad nim właśnie tylko zastanawiałem się czy wystarczy na 840l zbiornik 200x60x70 a Ty do jakiego szkła go używasz jeśli mogę spytać, długo już go masz?Z góry serdecznie dziękuję i Pozdrawiam
Słuchaj akwarium mam 520 l wcześniej zasilane na unimaxie 700 ,,syf syf non stop czyszczenie więc kupiłem najpierwkupiłem mojemu znajomemu do akwarium 400l ,,,dwa dni i lustro w wodzie więc ja też kupiłem ...rok pracuje u mnie i nie ma problemów , chodzi z unimaxem bo nie chcę mi się przerabiać , ale w twoim akwarium powiniem wystarczyć ,,ja mam dużo paletek więc robią syf ..Ale można filtr polecić innym .Powiem ci tak ...idz do łazienki i popatrz sobie jak spuszcza pralka wodę brudną do wanny ,,fluval robi to szybciej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt”