Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Pomóżcie. Jakie ryby pod taflę wody? 250l ogólniak

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Greek
Posty: 1071
Rejestracja: 24 kwie 2015, 15:35
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków
Akwarium: 450-112-56-25-13
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: Greek »

marian pisze:Co do samych Dagetòw, troszkę odmienne od Twoich opinie o warunkach w niewoli ma klub hodowców kilifiszòw z USA ( wiem, cienki lód😜),
Nie rozumiem po co te uwagi o cienkim lodzie? Forum jest do dyskusji, a Ty piszesz jakby trzeba było się ciaćkać ze mną jak z jajkiem :P
Akurat co do hodowców, to trzeba brać pod uwagę, że są hodowcy i "hodowcy" - ci drudzy potrafią czasem nieźle namącić. Nawet tu na forum ostatnio dwóch takich speców od paletek próbowało ciekawe rzeczy ludziom wciskać.
marian pisze:Podobno ryba dość elastyczna jeśli chodzi o parametry wody, w zakresie z tego wątku.
I to jest w 100% racja - to wszak ryba karpieńcowata, a większość z tej grupy właśnie tak będzie miała.
marian pisze:Oj, żebyś Ty wiedział co tam u mnie jeszcze pływa :mrgreen:
Nie ma się z czego cieszyć, ani czym chwalić.
Jeśli to była delikatna sugestia, żebym się odpierwiastkował od tego wątku, to została zrozumiana i była jak najbardziej skuteczna :)
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę." ~ Antoine de Rivarol

Gatunki ryb do kiepskiej kranówy
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

Greek, :ale jaja: :ale jaja: :ale jaja: dobre
marian
Posty: 82
Rejestracja: 13 lis 2016, 19:54
Imię: marian
Lokalizacja: Rio
Płeć:

Post autor: marian »

Greek - cienki lód to akurat powoływanie się na opinie ludzi z USA(popieram to przekonanie kilkoma znajomosciami, żeby nie było).
Odpierwiastkowania się ani nie sugerowałem, ani nie spodziewałem.
Piszesz że zrozumiałeś, a tylko mylnie zinterpretowales. Musisz wiedzieć że Twój radykalizm spowodował że rozważam bandę furcatusow, nadmucham im pęcherze plawne gazem, będą siedzieć przy powierzchni.
Co do obsady, ja się nie chwalę, ja dbam o Twoje dobre samopoczucie ;).
Wyluzuj kapke.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dobór obsady”