Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Witam.

Informacje dla "zaglądaczy", dla nowych użytkowników, dla sponsorów, sklepów i innych firm. Regulamin, charakterystyka forum, historia, FAQ, ....

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
lester
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2018, 21:07
Imię: leszek
Lokalizacja: Białystok
Płeć:
Wiek: 62

Witam.

Post autor: lester »

Serdecznie witam się z Wami :) .Jestem 50+ :) ale w pasji wiek nie gra roli.Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do tego czym pasjonowałem sie na poczatku tego tysiaclecia[2003r].Trochę wypadłem z obiegu ale dużo czytam no i eksperymentuję[akwa roslinne].Zarejestrowałem sie na tym forum bo jest merytoryczne :)
simullans
Posty: 84
Rejestracja: 04 sie 2017, 21:22
Imię: Jakub
Lokalizacja: Humniska
Akwarium: 128L, 40L
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: simullans »

Witam :) i udanego powrotu do akwarystyki pięknych roślin oraz pięknych i zdrowych rybek :)
Awatar użytkownika
XerX
Administracja
Posty: 2292
Rejestracja: 14 sie 2013, 15:46
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250l + 42l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: XerX »

lester, Witamy serdecznie ;)
charta non erubescit
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

lester, witamy Ciebie serdecznie na forum, tak jak piszesz - wiek nie ma tu znaczenia, bardzo się cieszymy, że wracasz po przerwie do pasji i mamy nadzieję, że za niedługo pochwalisz się swoim lub swoimi zbiornikami.
lester
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2018, 21:07
Imię: leszek
Lokalizacja: Białystok
Płeć:
Wiek: 62

Post autor: lester »

Już 12 tygodni ustawiam K i Mg do swojej kranówy i jeszcze nie ustawiłem :) .Ale do pasji wróciłem na luzie[tak mi się wydaje] :D .Mój ostatni romans z akwa roślinnym zakończyłem z powodu ataku glonów.Tak w ogóle to najlepszym nawozem jest spokój, dopiero póżniej macro i mikro :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tu pierwszy raz? Koniecznie zajrzyj.”