Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwarystyczne czwartki w Nika-Zoo

Dział wyłącznie dla reklam własnych sklepów, firm, hodowców, tj. mających "ofertę stałą". Tutaj prezentujemy ofertę sklepów (i odpowiadamy na ewentualne pytania).
Zachęcamy do zamieszczania informacji o ofercie, jej zmianie, atrakcyjnych cenach, promocjach... Opiniowanie firm w jakiejkolwiek formie w tym dziale jest zabronione.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Akwarystyczne czwartki w Nika-Zoo

Post autor: zulix »

Miło mi jest poinformować, że już od jutra w każdy czwartek będzie organizowana promocja w której każdy użytkownik naszego forum, który pokaże w dowolnym sklepie NIKA-ZOO kartę rabatową będzie mógł skorzystać z rabatu 15% na ryby i rośliny. W imieniu sklepu (jak będą mieć własne konto na forum to będą to robić sami, ale na razie ja pośredniczę) zapraszam na zakupy.

P.S. Od tej chwili wszelkie promocje organizowane przez sklepy będą miały widoczny link przyklejony na stronie głównej na okres 3-7 dni.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Autoreklama sprzedaży komercyjnej”