Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Dębica] Sklep zoologiczno-wędkarski ul. Piaski

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

[Dębica] Sklep zoologiczno-wędkarski ul. Piaski

Post autor: boggi »

Szczerze mówiąc , to byłem tylko 2 razy w tym sklepie , więc nie mogę wiele napisać .
Podejrzewam , że zoologiczny jest przy okazji wędkarskiego .
dario
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2010, 12:38
Imię: Darek
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 56
Kontakt:

Post autor: dario »

Kiepski wybór ryb, niefachowa obsługa - pytałem się o ceramiczne wkłady do filtra Eheim - zobaczyłem wielkie oczy młodej pani 8) Chyba wolę gdzie indziej kupować.
Pozdrawiam - Darek
Awatar użytkownika
rafaldca
Posty: 15
Rejestracja: 19 sty 2010, 12:08
Imię: Rafał
Lokalizacja: Dębica
Akwarium: 140+30
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: rafaldca »

nieświadomych trzeba uświadamiać ja raz szukałem samca mieczyka ... w całej dębicy brak ale tam znalazłem . więc czasami się przydaje he :) bardziej znają się na wędkarstwie niż akwarystyce :D ogolnie nie jest tam źle .
gunio121
Posty: 60
Rejestracja: 26 lis 2009, 20:23
Imię: krzysiek
Lokalizacja: paszczyna
Akwarium: 112
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: gunio121 »

jeśli by kogoś interesowały pielęgnice Severum są po 10 zł a po za tym to co w każdym sklepie
Grandi
Posty: 87
Rejestracja: 14 maja 2013, 12:34
Imię: Mat
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: Grandi »

Sklep cały czas funkcjonuje, odwiedziłem go ostatnimi dniami poszukując gatunków do Tanganiki. Zalanych jest sporo, bo 21 akwaria, ale wybór ryb nadal ograniczony do tych najpopularniejszych gatunków.
98 l Malawi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”