Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Skąd wiesz o forum?

Informacje dla "zaglądaczy", dla nowych użytkowników, dla sponsorów, sklepów i innych firm. Regulamin, charakterystyka forum, historia, FAQ, ....

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ

Skąd wiesz o forum Podforak?

Informacja bezpośrednia od znajomych
169
27%
Informacja bezpośrednia od obcych (np. w sklepie)
22
4%
Z ulotki reklamowej, plakatu, gadżetów, prasy itp.
19
3%
Sam znalazłem w google , katalogu stron itp.
309
49%
Z informacji reklamowej zamieszczonej na innym forum
31
5%
Było w sygnaturce u kogoś i zajrzałem z ciekawości
35
6%
W inny sposób
43
7%
 
Liczba głosów: 628

Awatar użytkownika
Pientah
Posty: 234
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:56
Imię: Jakub
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12L
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pientah »

Rozmawialiśmy o tym co było wcześniej xd teraz Cię witam szyderczym uśmiechem ^^ Panie Krewetka1989
Obrazek
rudolf
Posty: 482
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:37
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Elbląg
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: rudolf »

Ladies ang gentelmen, ale wy się tutaj kulturalnie odzywać do siebie zaczeliście - Pan, Pani, Lordzie, Hrabio. ;) . No to ja w tej sytuacji dowiedziałem się o tym forum od Pana dr Jaromira (zulix'a), chyba można uznać, że znajomego ;), bo się znamy tylko przez internet, ale w dzisiejszych czasach to wszystko się zaciera, co niektórzy robią już nawet przez internet to, co w telewizji można zobaczyć tylko po 22, więc taka zwykła znajomość jest chyba tym bardziej możliwa ;).
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Ech te przyjaźnie przez internet. Ile to rozwodów przez to było.... :)
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
spider72
Posty: 159
Rejestracja: 12 paź 2009, 9:21
Imię: Maciek
Lokalizacja: Wick, Szkocja
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: spider72 »

Mnie tyz Jaśnie Pan zulix o Potworaku powiedział :lol:
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 15:34 przez spider72, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrowienia
wojtas0606
Posty: 48
Rejestracja: 09 lis 2009, 18:04
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Czarna
Płeć:

Post autor: wojtas0606 »

a ja gdy zakladalem akwarium chcialem poszukac jakies wiadomosci o akwarystyce i trafilem na rzefa.pl noo a z rzefa tutaj;);]
gunio121
Posty: 60
Rejestracja: 26 lis 2009, 20:23
Imię: krzysiek
Lokalizacja: paszczyna
Akwarium: 112
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: gunio121 »

szukałem forum akwarystycznego na terenie Dębicy i wyskoczył mi podforak aczkolwiek miałem problem z zalegalizowaniem się ale to już przeszłość
Awatar użytkownika
kusay
Posty: 758
Rejestracja: 13 gru 2009, 19:08
Imię: Mirek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 112l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kusay »

siedziałem w I coffe i w komórce przeglądałem do której jest czynny pasaż reala bo tam jest zoologiczny i chciałem o niego zahaczyć, no i tak chyba w google wpisując natrafiłem na forum i musiałem ten adres zapamiętać :D
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Mi mama powiedziała o rzefie, powiedział jej dyrektor (tata Krysiana).
A potem przeglądałem profil jednego rzefoludka i tak znalazłem podfora.
Awatar użytkownika
daquid
Posty: 867
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:42
Imię: Dawid
Lokalizacja: Hermanowa
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: daquid »

A ja się przyłączyłem w czasie "wędrówki ludów" z Rzefy do Potforaka :mrgreen:
robert300344
Posty: 58
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:06
Imię: Robert
Lokalizacja: Jarosław
Płeć:
Wiek: 80

Post autor: robert300344 »

Ja się dowiedziałem na forum Krakowskiego Stowarzyszenia Akwarystów. Natychmiast to wykorzystałem, bo bliżej i okazało się bardzo korzystne. Robert
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Witamy Cię kolego Robercie :)
Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas na naszym forum, dowiesz się może czegoś nowego a także podzielisz się z nami swoim doświadczeniem.
Poza czasem spędzonym na forum zapraszamy na spotkanie w Rzeszowie :)

Pozdrawiam

Dalsza dyskusja przeniesiona do wątku: http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?p=22459

Tutaj prosimy o komentarze dot. tematu wątku - zulix
Ostatnio zmieniony 04 lut 2010, 11:35 przez cherry_ukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
nitlon
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2010, 19:07
Imię: darek
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: nitlon »

Witam wszystkich. Dowiedziałem się o forum dzięki koszulkom które zleciliście do druku, tak się składa że je dla was będę robił, przy okazji założyłem akwa-375l zakupiłem paletki i skalarki weloniaste zresztą z rzeszowskiej hodowli, troszkę jestem w gorącej wodzie kąpany więc w tydzień po zalaniu zbiornika pobiegłem do sklepu i zakupiłem rybki :( teraz mam niestety małe problemy z wodą i stąd moja obecność na waszej stronce. Całkiem ciekawych rzeczy można się dowiedzieć ale połowy i tak nie rozumie, jakoś to będzie w końcu zaskoczę o co chodzi. :podwójnie widzę:
Skubi
Posty: 706
Rejestracja: 16 lis 2009, 13:38
Imię: Kuba
Lokalizacja: Łańcut / Rzeszów
Akwarium: 18, 25, 200
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Skubi »

nitlon, ekstra ;) teraz juz bedziemy mieli czlowieka w branzy jak bedzie trzeba koszulki ;) co do Paletek to rozmawiaj z kolegami leszcz25 i skaczacy
A jak chodzi o parametry wody to mamy tu kilku alchemików ;)

Witaj na forum!
nitlon
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2010, 19:07
Imię: darek
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: nitlon »

witam ponownie :) Z wodą sobie jakoś radzę, rybki jedzą więc nie jest najgorzej, dosadziłem kilka roślinek szybko rosnących i zalałem preparacik z bakteriami więc się pomału zajmą wodą-będzie dobrze. A jeśli chodzi o rady od kolegów leszcz25 i skaczacy to pewnie się przydadzą za co z góry wielkie dzięki. Koszulki są już gotowe tylko schną i trzeba wyczesać. będą do odbioru jutro od god. 9 więc zapraszam. Pozdrawiam wszystkich a następnym razem pytajcie jak będziecie mieli coś do nadrukowania. Gdyby was nie poinformowano w biurze to rada moja " nie wolno prac koszulek przez pierwsze 7 dni " ponieważ klej się utwardza. A następnym razem poproście o wykonanie nadruków metodą transferową o wiele trwalsza niemal nie do zdarcia.
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

witam ponownie :) Z wodą sobie jakoś radzę, rybki jedzą więc nie jest najgorzej, dosadziłem kilka roślinek szybko rosnących i zalałem preparacik z bakteriami więc się pomału zajmą wodą-będzie dobrze. A jeśli chodzi o rady od kolegów leszcz25 i skaczacy to pewnie się przydadzą za co z góry wielkie dzięki. Koszulki są już gotowe tylko schną i trzeba wyczesać. będą do odbioru jutro od god. 9 więc zapraszam. Pozdrawiam wszystkich a następnym razem pytajcie jak będziecie mieli coś do nadrukowania. Gdyby was nie poinformowano w biurze to rada moja " nie wolno prac koszulek przez pierwsze 7 dni " ponieważ klej się utwardza. A następnym razem poproście o wykonanie nadruków metodą transferową o wiele trwalsza niemal nie do zdarcia.
na pewno zapytamy, bardzo fajnie, że się pojawiłeś, zapraszam do wymiany kontaktami, będzie można śmiało działać, jest jeszcze kilka osób w rzeszowie co się paletkami zajmuje. Leszcz to super człowiek wiele mi pomógł ale przyjechać zobaczyć w realu i ocenić raczej nie da rady. W razie problemu pisz :)
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tu pierwszy raz? Koniecznie zajrzyj.”