Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Kraby- gdzie kupić na Podkarpaciu?

Kraby

Jeżeli nie wiesz w którym dziale pytać o swoje problemy to pisz tutaj. Każdy kiedyś zaczynał.... Jak będzie trzeba to temat przeniesiemy w bardziej stosowne miejsce.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Snk
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2016, 23:32
Imię: Snk
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 40l
Płeć:
Wiek: 29

Kraby- gdzie kupić na Podkarpaciu?

Post autor: Snk »

Gdzie na podkarpaciu mozna kupic kraby akwariowe

Przeniesiono do odpowiedniego działu, uściślono tytuł. Dżoena
Ostatnio zmieniony 29 lut 2016, 16:12 przez Snk, łącznie zmieniany 1 raz.
karolaj
Posty: 121
Rejestracja: 28 lip 2015, 15:32
Imię: Karolina
Lokalizacja: Jarosław
Płeć:

Post autor: karolaj »

w majstrze.. przynajmniej w jarosławskim widziałam
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

A o jakie kraby cbodzi? Specem jeszcze nie jestem i nim nie zostanę ale trochę już lekcji na fen temat odrobiłem i strcte do akwarium nadaje sie tylko mikrokrabik pod zawiłą łacińską nazwą której nie pamiętam. Reszta to praktycznie wyłącznie zwierzęta ziemnowodne które należy utrzymywać w warunkach paludaryjnych. No chyba że mowa o stworkach do morszczaka.

[ Dodano: 2016-02-29, 15:08 ]
Są jeszcze kraby tanganikańskie ale te mają whszukane wymagania i są trudno dostępne i bardzo kosztowne.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
kunal
Posty: 6
Rejestracja: 06 kwie 2015, 18:08
Imię: tomek
Lokalizacja: rzeszów
Akwarium: 115l
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: kunal »

Choduje tęczowego od dwóch lat, wiem o nim prawie wszystko, chętnie pomoge w starcie, a kraba znajdziesz nawet na olx, a w majstrze w rzeszowie są ewentualnie załatwie ci żeby był
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział ogólny - akwarystyka słodkowodna”