Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

(112l) Malawi

Tanganika, Malawi, Azja, Ameryka

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Bartt85
Posty: 232
Rejestracja: 18 lut 2013, 3:00
Imię: Bartek
Lokalizacja: Holandia
Akwarium: 240litrów, 700litrów
Płeć:

Post autor: Bartt85 »

Śmiało byś tam wcisnął rio240. Filtr Ci nie wystarczy przy pyszczakach, kubełek musi być.
Darek48
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2013, 17:03
Imię: Darek
Lokalizacja: Krosno
Płeć:

Post autor: Darek48 »

he to ledwo weszło, tak tylko widać bo z drugiej strony jest kaloryfer. Tak jest cacy :)

Aha Bartek ty też miałeś wklejony kubełek filtra na silikonie do szyby ? Ja już mam.

Pytam bo niektórzy pisali o zmianie filtra na lewą stronę to musieli chyba go odrywać.. ?
Awatar użytkownika
Bartt85
Posty: 232
Rejestracja: 18 lut 2013, 3:00
Imię: Bartek
Lokalizacja: Holandia
Akwarium: 240litrów, 700litrów
Płeć:

Post autor: Bartt85 »

Tak jest on fabrycznie zainstalowany i nadaje się tylko prawej strony, wtedy działa prawidłowo :) może i oderwali, ale na pewno jest to bardzo ciężko zrobić. Gratuluję baniaczka i czekam na dalszy rozwój sprawy.
Darek48
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2013, 17:03
Imię: Darek
Lokalizacja: Krosno
Płeć:

Post autor: Darek48 »

Mam jeszcze pytanko. Sprawdzałem poziomicą szafkę i jest minimalny spadek z przodu. Mam pod panelami piankę i być może przy zalaniu się to wyrówna.

Co ewentualnie można zrobić? Choć nie jest to wielka różnica, mam nadzieje że pokrywa zakryje mniejszy poziom wody z tyłu

[ Dodano: 2013-04-06, 22:55 ]
Zaczynam żałować że kupiłem to tło. Tyle kasy a to jest kupe wycinania i w sumie zwykła pianka... Wylot z filtra przy samej ścianie, ciekawe czy nie bedzie kolidował.

Jak bym wiedział że to takie cuś to pewnie bym zrobił naklejane juwelowskie zewnętrzne, no ale zobaczymymy efekt końcowy. Bardzo ciężko się je przecina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Biotopowe”