Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[250+60] Reaktywacja po przeprowadzce.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Eqilibrum
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2010, 9:28
Imię: Eqilibrum
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: solniczka - 360l+40l
Płeć:
Wiek: 49

[250+60] Reaktywacja po przeprowadzce.

Post autor: Eqilibrum »

Witam,

Na prośbę i ze szczególnym pozdrowieniem dla Gieniorka ;)

Po przeprowadzce zmieniłem szkiełko na 50x50x100 częściowo z opti + sump ok 60l. Ci co mnie znają wiedzą, że mam parcie na ryby raczej (a te bardzo brudzą), dlatego koralowce raczej miękkie [przyjmę chętnie nadwyżki miękkich poza sarko :)] i kierunek na zupę rybną :) Ryb na chwile obecną jest ok 10 sztuk. Całość na żywej skale łączonej na trzpienie z poliwęglanu. Odpieniacz oczywiście made in Gieniorek. Niestety częściowo skała dojrzewa i glony nie schodzą :(

Jak widać cała elektronika jeszcze nie podłączona. Komputer, sterowniki pomp, pompy, cyrkulatory, pompy dozujące, lampa ledowa leżakują w pudle i czekają na nową konfigurację.

Niestety, chroniczny brak czasu generuje słabe postępy :(

Zdjęcie z biegu i zruszone :) Więcej fotek i lepszej jakości jak już szkiełko ogarnę.

Obrazek

Pozdr.
Eqilibrum
Awatar użytkownika
gieniorek
Posty: 1794
Rejestracja: 22 paź 2009, 11:45
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: gieniorek »

Ładny layout skałki...Cucu ;) sorry ale nie mogłem się powstrzymać :) odpieniek niebawem podmienisz sobie razem z Maćkiem :mrgreen:
Awatar użytkownika
grzeniu
Posty: 1362
Rejestracja: 14 lis 2010, 22:16
Imię: grzegorz
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 2500l w biegu
Płeć:

Post autor: grzeniu »

Cześć. Co z tymi zdjęciami. Borsuk to docelowa ryba czy tylko do walki z glonami. Jeśli będziesz go wyławiał to uważaj na kolce są jadowe , ja już raz oberwałem.

Pozdrawiam
Eqilibrum
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2010, 9:28
Imię: Eqilibrum
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: solniczka - 360l+40l
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Eqilibrum »

Borsuka mam ze dwa lata i zostaje nadal... a kolce już znam z autopsji :) A co do glonów to ma w nosie:) Interesują go glony ale nori, artemia i wszystko inne byle nie glony w akwarium :) A co do fotek to za kilka tygodni, jak światło właściwe odpalę i korale dojdą do siebie :)
Eqilibrum
Kopik
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:34
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: Morskie 130l
Płeć:

Post autor: Kopik »

Hej, ładnie to wygląda i fajne ułożenie skały. Widzę, że coś tam jeszcze ode mnie żyje :-)
Gremlin się znalazł?

Pzdr!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwaria Morskie”